Tajemniczy kosmos nr 1 - Zobaczyć znaczy uwierzyć

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tajemniczy kosmos". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Edipresse
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7769-369-8
kosmos, wszechświat, nauka, hawking
Trojka

Pierwsza część serii filmów dokumentalnych o wszechświecie z udziałem Stephena Hawkinga. Do filmu dołączona jest książeczka znanego polskiego fizyka, Tomasza Rożka.

źródło opisu: źródło własne

źródło okładki: źródło własne

Trojka | 2012-10-12
Przeczytana: 12 października 2012

Jeśli brać pod uwagę adnotacje, która twierdzi że film jest dodatkiem do książki, to ta publikacja wypada słabo. Rzeczywiste 14 stron z daną wiedzą to zwyczajny wstęp do filmu, które raczej lakonicznie informuje nas o czym będzie dokument. Będąc konsekwentnym, to książeczka jest dodatkiem do filmu, a nie odwrotnie. Bo tak naprawdę nikt by nie zapłacił 25 zł (ceną następnych numerów) za tak krótką publikację. Warte kupienia dla filmu, bo książkę można sobie równie dobrze darować, gdyż i tak więcej dowiemy się z obrazu.

Marcin Perfuński | 2013-04-04
Przeczytana: 15 września 2012