Zgłosuj na książki roku 2017

Seria: Harlequin Medical
Wydawnictwo: Harlequin
Heaven sent
Avadoro

Mieszkała w pięknej okolicy, wśród gór i nad jeziorami, i uważała, że do szczęścia niewiele więcej jej trzeba. Choć właściwie... przydałby się ktoś do pomocy, gdy z powodu natłoku turystów latem przychodnia pękała w szwach. Powitała nowego lekarza niechętnie, bo obudził w niej dawno zapomniane uczucia. Miała kiedyś męża, lecz czy było to szczęśliwe małżeństwo? I czy warto ryzykować nowy...

Powitała nowego lekarza niechętnie, bo obudził w niej dawno zapomniane uczucia. Miała kiedyś męża, lecz czy było to szczęśliwe małżeństwo? I czy warto ryzykować nowy związek, skoro poprzedni nie był zbyt udany?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2000

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2000