Pasja doktora Darke'a. Rywale

Alison RobertsCarol Wood Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Medical Duo literatura obyczajowa, romans
Rivals in practice. Her partner's passion

Na półkach: , , , , ,

Pdd.
R.

Rywale.
Huragan szalejący nad nowozelandzkim miasteczkiem na cyplu Wyspy Południowej stanowił wyzwanie dla doktor Tremaine. Cierpiała na brak personelu, toteż bez wahania przyjęła pomoc lekarza, który zawitał tu jako turysta. Jej radość jednak trwała krótko, bowiem w lekarzu tym rozpoznała kolegę ze studiów. Przed laty on i ona zaciekle ze sobą rywalizowali.

Pasja doktora...

• Harlequin