Nie bierz tego do siebie

Tłumaczenie: Barbara Tarnas
Wydawnictwo: G+J
Nimm's bitte nicht personlich
psychologia, motywacja
poradniki
joly_fh

Rozpoznanie i zrozumienie mechanizmu zranienia pozwoli ci znaleźć konstruktywne rozwiązanie! Uczucie zranienia przejawia się we wszystkich sferach życia: w przyjaźni, miłości, życiu zawodowym i w konfliktach społecznych. Dotyka ono także twojego samopoczucia. Doświadczona psychoterapeutka Bärbel Wardetzki pokazuje, że nie jesteś wobec zranień bezbronna. Naucz strzec się przed urazami i naucz...

Rozpoznanie i zrozumienie mechanizmu zranienia pozwoli ci
znaleźć konstruktywne rozwiązanie!

Doświadczona psychoterapeutka Bärbel Wardetzki pokazuje, że nie jesteś wobec zranień bezbronna. Naucz strzec się przed urazami i naucz się je leczyć, żeby mniej cierpieć. Dowiedz się, jak zakończyć konflikty i co robić, aby nie dopuszczać do ich powstawania.

źródło opisu: G+J Gruner&Jahr, 2013

źródło okładki: http://www.gjksiazki.pl/

książek: 1927
Demi | 2019-07-13
Przeczytana: 11 lipca 2019

Warto poćwiczyć zaproponowane rozwiązania

Agnieszka | 2019-02-26
Przeczytana: 26 lutego 2019

"Im bardziej dbamy o siebie, wspieramy i traktujemy siebie poważnie,
tym lepiej jesteśmy zabezpieczeni przed zranieniami.
Zranienia bowiem rodzą się w tym punkcie,
gdzie czujemy się gorsi lub winni."

Bardzo dobra książka, poruszająca tematykę zranień w bardzo szerokim kontekście - zarówno osoby zranionej, jak i raniącej. Zawiera dużo praktycznych wskazówek, jak radzić sobie w sytuacjach zranienia. Dobra do pracy nad sobą. Polecam.

Lisek | 2017-10-22

Trochę za krótka, ale wyjaśnia parę istotnych kwestii.

Łukasz Chrzanowski | 2017-05-01
Przeczytana: 01 maja 2017

Świetnie napisana książka. Wszystko podane w telegraficznym skrócie. Czuć, ze autor ma rozległą wiedzę i pomimo tego, że poradnik mógł liczyć 600 s. to liczy 180 s. Wiedza kierowana jest do masowego czytelnika ale myślę, że i eksperci coś dla siebie wyciągną.

Marlena Mirowska | 2015-07-09
Przeczytana: 06 lipca 2015

Książka według mnie należy do jednych z tych poradników z których można "coś" wynieść. Trafne uwagi przekazywane w zrozumiały sposób. Podobnie jak w innych poradnikach nie możemy powiedzieć, że w 100% sprawdził się w przypadku każdego z nas, ale bądź co bądź jest całkiem dobry, Polecam. :)