Ekwinokcjum Bogów

Wydawnictwo: Lashtal Press
bastkk

Jedno z najważniejszych dokonań literackich Bestii. Magiczna autobiografia opisująca poszczególne etapy inicjacyjnej wędrówki autora, która doprowadziła go do otrzymania przekazu Księgi Prawa. W książce wiele miejsca poświęcono opisowi wydarzeń mających miejsce bezpośrednio przed, jak i w trakcie „objawienia kairskiego”. Ekwinokcjum Bogów zawiera również dokładną analizę magicznego artefaktu thelemy, czyli Steli Objawienia, jeden z komentarzy do Księgi Prawa, a także wiele kluczy umożliwiających jej interpretację przez studentów Misteriów. Polskie wydanie zawiera wstęp Krzysztofa Azarewicza, w którym przedstawia on okoliczności towarzyszące komponowaniu i publikacji Ekwinokcjum Bogów, a także znaczenie tego dzieła w historiozofii thelemy.
Format 16,5 x 23,5 cm, gruby 120 gramowy papier, kolorowa reprodukcja Steli Objawienia,
twarda płócienna oprawa, złocenia, z tyłu książki specjalna kieszeń z folderem zawierającym manuskrypt Księgi Prawa, stron 182 + 65 kartek z manuskryptem.

źródło opisu: http://www.lashtal-press.com/crowley-ekwinokcjum-bogow/

źródło okładki: http://www.lashtal-press.com/category/katalog/

Kilka słów o książce na moim blogu

BLOG: https://stos-kartek.blogspot.com/

Azzmon | 2015-10-14

Najlepsze dzieło po "Liber AL vel Legis". Okultyzm, magia w swojej odkrytej i bezpretensjonalnej formie.
Szkoda, że niedostępne w formie oprócz takiej jak chcieliby co niektórzy:)Niecenzurowanej. Polecam.

AstArte | 2017-04-14
| 2017-01-13