Badanie fizykalne w pielęgniarstwie

6 (1 ocen i 1 opinia)
9788320038170
zdrowie, medycyna
Duszyczka

W książce przedstawiono zagadnienia dotyczące badania podmiotowego i przedmiotowego z uwzględnieniem odrębności fizjologicznych związanych z wiekiem podopiecznego. Dla łatwiejszego przyswojenia wiedzy poszczególne techniki badań zostały dokładnie zilustrowane. Podręcznik poprzedza rozdział uwzględniający uwarunkowania kulturowe, społeczne i zdrowotne w ocenie stanu zdrowia. Każdy rozdział...

Dla łatwiejszego przyswojenia wiedzy poszczególne techniki badań zostały dokładnie zilustrowane. Podręcznik poprzedza rozdział uwzględniający uwarunkowania kulturowe, społeczne i zdrowotne w ocenie stanu zdrowia. Każdy rozdział badania szczegółowego kończy się przykładem dokumentacji wyników w ujęciu tabelarycznym.
Książka adresowana zarówno do studentów pielęgniarstwa, położnictwa, będzie również przydatna w codziennej pracy pielęgniarce i położnej.

źródło opisu: PZWL

• Znalezione nie kradzione
  • Ekstrakt z kwiatu orchidei
Maybe Someday
Colleen Hoover

8,51 (1173 ocen i opinii)
Wakacje

7,59 (138 ocen i opinii)
Ekstrakt z kwiatu orchidei
Weronika Wierzchowska

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Kaja93 | 2013-07-04
Przeczytana: 11 czerwca 2015

Pisana bardzo przystępnym językiem, dużo rysunków prezentujących metody osłuchiwania/badań palpacyjnych, zdjęć. Całkiem przyjemnie się czyta. Na końcu zamieszczone są przykładowe pytania testowe z odpowiedziami oraz skrypt do każdego rozdziału zawierający najważniejsze informacje - świetny do powtórki w dzień egzaminu.

Polecam!

Ivi | 2015-03-09