Badanie fizykalne w pielęgniarstwie

6 (1 ocen i 1 opinia)
9788320038170
zdrowie, medycyna
Duszyczka

W książce przedstawiono zagadnienia dotyczące badania podmiotowego i przedmiotowego z uwzględnieniem odrębności fizjologicznych związanych z wiekiem podopiecznego. Dla łatwiejszego przyswojenia wiedzy poszczególne techniki badań zostały dokładnie zilustrowane. Podręcznik poprzedza rozdział uwzględniający uwarunkowania kulturowe, społeczne i zdrowotne w ocenie stanu zdrowia. Każdy rozdział...

Dla łatwiejszego przyswojenia wiedzy poszczególne techniki badań zostały dokładnie zilustrowane. Podręcznik poprzedza rozdział uwzględniający uwarunkowania kulturowe, społeczne i zdrowotne w ocenie stanu zdrowia. Każdy rozdział badania szczegółowego kończy się przykładem dokumentacji wyników w ujęciu tabelarycznym.
Książka adresowana zarówno do studentów pielęgniarstwa, położnictwa, będzie również przydatna w codziennej pracy pielęgniarce i położnej.

źródło opisu: PZWL

źródło okładki: PZWL

Sklep
Format
Cena

Mogą Ciebie również zainteresować

• Alan Stoob, łowca nazistów
  • Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
  • Pół świata
  • Z jednym wyjątkiem
  • Szturmując niebo
  • Fangirl
  • Inna dusza
Alan Stoob, łowca nazistów
Saul Wordsworth

9 (1 ocen i opinii)
Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
Andrew Motion

Inna dusza
Łukasz Orbitowski

8 (37 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Kaja93 | 2013-07-04
Przeczytana: 11 czerwca 2015

Pisana bardzo przystępnym językiem, dużo rysunków prezentujących metody osłuchiwania/badań palpacyjnych, zdjęć. Całkiem przyjemnie się czyta. Na końcu zamieszczone są przykładowe pytania testowe z odpowiedziami oraz skrypt do każdego rozdziału zawierający najważniejsze informacje - świetny do powtórki w dzień egzaminu.

Polecam!

Ivi | 2015-03-09