Okładka książki Badanie fizykalne w pielęgniarstwie

Badanie fizykalne w pielęgniarstwie

papier
Duszyczka
7 (1 ocen i 1 opinia)

Opis książki

W książce przedstawiono zagadnienia dotyczące badania podmiotowego i przedmiotowego z uwzględnieniem odrębności fizjologicznych związanych z wiekiem podopiecznego. Dla łatwiejszego przyswojenia wiedzy poszczególne techniki badań zostały dokładnie zilustrowane. Podręcznik poprzedza rozdział uwzględniający uwarunkowania kulturowe, społeczne i zdrowotne w ocenie stanu zdrowia. Każdy rozdział...

Dla łatwiejszego przyswojenia wiedzy poszczególne techniki badań zostały dokładnie zilustrowane. Podręcznik poprzedza rozdział uwzględniający uwarunkowania kulturowe, społeczne i zdrowotne w ocenie stanu zdrowia. Każdy rozdział badania szczegółowego kończy się przykładem dokumentacji wyników w ujęciu tabelarycznym.
Książka adresowana zarówno do studentów pielęgniarstwa, położnictwa, będzie również przydatna w codziennej pracy pielęgniarce i położnej.

źródło opisu: PZWL

źródło okładki: PZWL

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Kaja93 | 2013-07-04
Przeczytana: 04 lipca 2013

Pisana bardzo przystępnym językiem, dużo rysunków prezentujących metody osłuchiwania/badań palpacyjnych, zdjęć. Całkiem przyjemnie się czyta. Na końcu zamieszczone są przykładowe pytania testowe z odpowiedziami oraz skrypt do każdego rozdziału zawierający najważniejsze informacje - świetny do powtórki w dzień egzaminu.

Polecam!

itisnotknown | 2014-05-18