Jednoosobowa firma

Wydawnictwo: BL Info
przedsiębiorczość, biznes, firma
poradniki

Czy wiesz, że jeżeli teraz założysz firmę, przez najbliższe dwa lata możesz opłacać łączną składkę na ubezpieczenia społeczne w wysokości nie przekraczającej 100 zł miesięcznie? Założenie firmy nigdy nie było tak opłacalne jak teraz!Jak krok po kroku zarejestrować firmę? Jaka forma opodatkowania będzie dla Ciebie najkorzystniejsza? Czy lepiej płacić podatek liniowy czy według skali podatkowej? Jak wypełniać deklaracje podatkowe i ubezpieczeniowe? Co można zaliczyć w koszty? Jak rozliczać wydatki związane z samochodem? Czy lepiej być podatnikiem VAT czy nie? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tej właśnie książce.JEDNOOSOBOWA FIRMA to poradnik dla osób, które chcą założyć własną małą firmę i samodzielnie ją prowadzić. Poradnik ten spotkał się z bardzo pozytywnymi opiniami Czytelników. Jest on wykorzystywany jako podstawowy materiał szkoleniowy na kursach dla osób chcących założyć własną firmę organizowanych w ramach projektów unijnych. Dlaczego? Dlatego, że jest napisany prostym i zrozumiałym językiem, a także dlatego, że jest kompletny i zawiera wszystkie ważne zagadnienia w zakresie rejestracji działalności gospodarczej, prowadzenia rachunkowości, rozliczania podatku dochodowego i podatku VAT, składania deklaracji podatkowych i zusowskich, odliczania ulg podatkowych, a także wiele innych przydatnych.

Tomasz Żukowski | 2013-10-22
Na półkach: Przeczytane, Biznes

Bardzo przydatna książka dla osób które stawiają pierwsze kroki w biznesie. Wszystkie dane aktualne. Gorąco polecam !

KaniaM | 2016-06-23
Przeczytana: 27 listopada 2016