Osobista efektywność. Jak efektywnie zarządzać czasem i osiągać wyznaczone cele

Tłumaczenie: Danuta Młodzikowska
Wydawnictwo: BL info Polska
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Personlig effektivitet
poradniki
AngryMonkey

OSOBISTA EFEKTYWNOŚĆ mówi o tym, jak kierować swoim życiem w taki sposób, aby osiągać zamirzone cele oraz czerpać z życia jak największą radość i satysfakcję. Osobista efektywność polega na dokonywaniu wyborów – zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Chodzi o to, aby ustalić priorytety i wyznaczyć cele oraz aby być skutecznym w ich realizacji. Ta ksiązka pomoże Ci to osiągnąć – tak w...

Osobista efektywność polega na dokonywaniu wyborów – zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Chodzi o to, aby ustalić priorytety i wyznaczyć cele oraz aby być skutecznym w ich realizacji. Ta ksiązka pomoże Ci to osiągnąć – tak w pracy, jak i w domu.

źródło opisu: Wydawnictwo BL info Polska, 2012

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

AngryMonkey | 2017-02-01
Przeczytana: 01 lutego 2017

Można z tej książki dowiedzieć się sporo ciekawych informacji pomocnych w doskonaleniu swojej efektywności. Nie przepadałam za wstawkami rozmowy z kobietą, bo były sztywne oraz, wdług mnie, mało potrzebne i nic nie wnoszące. Ogólnie treść łatwa w zrozumieniu.