Świadomy oddech

Wydawnictwo: Ravi
poradniki

Nauczyłem się oddychać dziesięć lat po ukończeniu studiów. To hańba dla naszego systemu edukacji, że człowiek kończy uczelnię, nie dysponując umiejętnością prawidłowego oddychania ani wiedzą, że myśl ma siłę twórczą...

Marija | 2013-08-03
Przeczytana: 2012 rok

Polecam ze względu na korzyści płynące z zastosowania w codziennym życiu prawidłowego oddychania, Dla niektórych może wydawać się śmieszne poruszanie tematu oddechu, bo przecież wszyscy robimy to samoczynnie i bez wysiłku......... ale czy tak naprawdę ktoś z Was zastatnowił się nad tym, co daje nam każdy "łyk" powietrza.........? Wątpię. Książka napisana b.przejrzyście, jedyną dłużyzną wg mnie jest rozdział o "córce" autora. Poza tym naprawdę warto dać sobie szansę i spróbować przekonać się, jak to jest naprawdę oddychać ;)

Alex Toretto | 2016-02-27
Przeczytana: 27 lutego 2016