zrób fortunę na zdrowym stylu życia

Wydawnictwo: Medium
poradniki

Na świecie dokonuje się obecnie rewolucyjna przemiana świadomości dotyczącej tego, jak się odżywiamy, jak spędzamy wolny czas, jak wyglądamy, jak i kiedy się starzejemy. Coraz bardziej rośnie zapotrzebowanie na wszelkie produkty i usługi związane ze zdrowym stylem życia.

MarioPierro | 2013-08-29
Przeczytana: 29 sierpnia 2013

Wyśmienita pozycja głównie dla próbujących sił w tzw. zdrowym biznesie (do których od niedawna się zaliczam), ale i zainteresowani jakąkolwiek działalnością gospodarczą (choćby sprzedażą książek:), jak również zdrowiem na pewno znajdą tu sporo dla siebie. W kolejnych rozdziałach Pilzer ukazuje sporą wiedzę z wielu aspektów wymienionej tematyki - od "narodzin" zdrowego stylu życia poprzez żywność aż po (obecnie niesprawiedliwy) system ubezpieczeń zdrowotnych - jednak nie ogranicza się do suchego poradnikowego stylu "to działa tak a tak, więc musisz zrobić tak a tak...". Przeciwnie: wielokrotnie każe nam zastanowić się nad opisywanymi zjawiskami i samodzielnie wyciągać wnioski; nieraz odsłania oblicze ironisty; przedstawia też sylwetki ludzi, którzy nie osiągnęli w branży spodziewanych wielkich wyników lub... w którymś momencie wybrali inną ścieżkę, sprzeniewierzyli się początkowym zasadom.

Jeszcze raz gorąco polecam, nawet jako dobre oderwanie od różnych Faulknerów i Dostojewskich...

Darek Doroziński | 2011-03-13
Agnes | 2016-12-04