Wielka księga Pokemon

Tłumaczenie: Andrzej Karpiński
Wydawnictwo: Egmont Polska
encyklopedia, pokemon
Amanda

Jeśli chcesz zostać trenerem Pokemonów z prawdziwego zdarzenia, to musisz, musisz, po prostu musisz mieć wydanie De Luxe "Wielkiej Księgi", by dowiedzieć się wszystkiego o swoich kieszonkowych kumplach - i o małym Togepim! Nowe Pokemony: niemowlak Togepi i unikalny, superpotężny Mew. Plakat gratis, a w nim wszystkie Pokemony plus Togepi. Informacje o tym, jak wejść do Ligi Pokemonów. Sylwetki ośmiu sławnych Liderów Stadionów. Wszystko, co pragniesz wiedzieć o Trenerach Pokemonów: Ashu, Misty, Brocku, Zespole R i innych! Wszystko, czego potrzebujesz by stać się najfajniejszym trenerem lub największym mistrzem Pokemonów na świecie (i jeszcze trochę)!

źródło opisu: Egmont Polska Sp. z o.o., 2001

źródło okładki: Zdjęcie autorskie