Do nauki, do zabawy, ten przeczyta, kto ciekawy

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowo-Techniczne
83-204-1356-7
Bakteriofag

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Esme | 2014-08-06

Wielokrotnie wracałam do niej już nawet jako starsze dziecko. Książka jest świetna jeżeli chodzi o naukę liczb, nazw zwierząt itp. Ilustracje może nie są najpiękniejsze, ale sympatyczni bohaterowie od razu to nadrabiają. Do dziś pamiętam zwariowaną Małpę i żarłocznego Krokodyla oraz ich różne przygody (książka zawiera motywy fantastyczne jak np. UFO i rozwija wyobraźnię). W przyszłości na pewno nie zawaham się i dam ją do poczytania własnemu dziecku.

Justyna K | 2014-12-05
Przeczytana: 28 listopada 2014

Bohaterowie podczas swoich przygód uczą dzieci m.in. historii, czasu, dni tygodnia oraz wielu innych rzeczy. Jedyne co mi przeszkadzało to to, że książka nie była podzielona na rozdziały, albo bardziej płynne przejścia pomiędzy poruszanymi tematami.

Aga B | 2014-06-18

Polecam, do poczytania przedszkolakom.

Mateusz | 2017-03-29
exotica | 2016-01-15