Parada z duchami

Maria S. Barbo Wydawnictwo: Media Service Zawada Cykl: Scooby-Doo! - Media Service Zawada (tom 3) Seria: Czytamy razem literatura dziecięca
Scooby-Doo! The Parade Puzzle
Media Service Zawada
Scooby-Doo parada duchy język angielski
Scooby-Doo! The Parade Puzzle
Scooby-Doo! - Media Service Zawada (tom 3)
literatura dziecięca
Czytamy razem
Scooby-Doo parada duchy język angielski

Scooby z przyjaciółmi udekorowali furgonetkę na paradę. Niestety w nocy ktoś zepsuł im całe przygotowania. Przyjaciele muszą rozwiązać zagadkę.
Książeczka jest świetna. Dziecko musi chwile pomyśleć nad obrazkiem, co go rozwija. Jak nie wie, co oznacza dany obrazek na końcu jest słowniczek. Do tego kilka angielskich słówek. Genialne.
Książeczka może być nie tylko dla dzieci...

• 2017
  • Literatura dziecięca i młodzieżowa
  • Literatura amerykańska i kanadyjska
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Parada z duchami