Nakręcane wyścigówki

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Dzięki tej książce poczujesz się tak, jakbyś uczestniczył w prawdziwym wyścigu Formuły Przygotuj samochody do wyścigu, nakręć je, a potem poczuj niezwykłe sportowe emocje, gdy mkną po torze!

Ta przepiękna interaktywna książka zawierająca barwne makiety trzech różnych torów wyścigowych i dwa nakręcane samochodziki, dostarczy mnóstwa zabawy każdemu małemu amatorowi wyścigów samochodowych.

Na półkach: Olesiejuk

A dzisiaj prawdziwa gratka dla fanów wyścigów!!! Tak naprawdę to nie jest to zwykła książka. Powiedziałabym nawet, że z książki ma niewiele. Niby jest okładka, no bo jest prawda? Są strony, nie da się ukryć... Ale na tych stronach znajduje się bardzo niewiele tekstu. Za to są tam 3 tory wyścigowe!!! A do tego dwie małe, plastikowe, nakręcane wyścigówki :) Dziwna prawda? Ale za to jakie rewelacyjne :)

No, ale do rzeczy. Książka ta jest wielka. Rozmiarami przypomina raczej naprawdę obszerną encyklopedie. Ale nic bardziej mylnego. Tak naprawdę stron jest tutaj tylko 14, za to są one bardzo grube. Tekstu również jest bardzo mało, za to jest on sporej wielości. Opisuje on nam jak wygląda taki wyścig na prawdziwym torze. Na początku mechanicy sprawdzają dokładnie samochód, następnie auta stają na starcie. 5,4,3,2,1 i START :) A poza tymi krótkimi informacjami w książce znajdziemy 3 tory wyścigowe. Wygląda to tak, że w kartkach wyżłobione są specjalne rowki. Wystarczy nakręcić obie...

Na półkach