Mój Anioł Zemsty

My Awenging Angel
horror
negah negah

Aby uratować jej życie, musiał złamać umowę - i stracić swoje serce. Historia Aniołów i Demonów Są dwudzieste piąte urodziny Victorii Bloom. Ale czy wyszła świętować? O, nie. Jest na dusznym, starym strychu z Trzema Pachołkami - znanymi także jako jej, tak zwanymi, duchowymi przewodnikami. Jest demon, który chce jej śmierci, ten sam, który zabił jej matkę dwie dekady temu. Nie ma problemu,...

Aby uratować jej życie, musiał złamać umowę - i stracić swoje serce.

Historia Aniołów i Demonów

Są dwudzieste piąte urodziny Victorii Bloom. Ale czy wyszła świętować? O, nie. Jest na dusznym, starym strychu z Trzema Pachołkami - znanymi także jako jej, tak zwanymi, duchowymi przewodnikami. Jest demon, który chce jej śmierci, ten sam, który zabił jej matkę dwie dekady temu. Nie ma problemu, mówią Pachołki. Wszystko, co musi zrobić, to wezwać anioła. Co mogłoby pójść źle?
Cóż, dużo, jeśli wezwie się niewłaściwego anioła. Kolejna rzecz, jakiej dowiaduje się Tory, to że ma w swoich dłoniach jednego pieprzonego, wkurzonego i seksownego Archanioła.
Michael, potężny wojownik, lider elitarnej grupy zabójców demonów, trzęsie się w swoich niebiańskich butach bojowych. Nie dlatego, że uważa wszystkich ludzi za wstrętnych. Lecz dlatego, że raczej stanąłby twarzą w twarz z samym Lucyferem, niż z kobietą, którą jego dusza rozpoznała jako jego partnerkę. Związanie się ze śmiertelniczką, która w ostateczności może umrzeć, było drogą, którą poprzysiągł nigdy nie podążać.
Teraz jest już za późno - jego los jest przesądzony. Jednym dotknięciem stała się dla niego tak potrzebna, jak powietrze, którym oddychał. Poruszy niebo i ziemię, aby ją chronić - jednak przeciwko demonowi tak potężnemu jak Asmodeus, niebo i ziemia mogą nie być wystarczające...

Anna Biel | 2019-01-11
Przeczytana: 11 stycznia 2019

Pomysł kapitalny. Wykonanie słabe.

Secret_Violence | 2018-11-24
Przeczytana: 24 listopada 2018

Króciutka ksiażeczka, ale za to ciekawa.

Agu_w_Sieci | 2016-11-12
Na półkach: Przeczytane, Zrecenzowane

Sięgnęłam po tę książkę, ponieważ spodobał mi się tytuł. Może mówienie o tej pozycji "książka" to lekka przesada, to bardziej odpowiadałaby nazwa "nowelka" albo "opowiadanie", a to z powodu niewielkiej ilości stron.
"Mój anioł zemsty" to historia Victorii Bloom, na którą od najmłodszych lat poluje demon Asmodeus. Od dziecka również dziewczyna posiada pewien dar, a mianowicie potrafi rozmawiać z trzema duchami, które ją chronią. Gdy Asmodeus jest blisko odnalezienia Victorii, ta postanawia wezwać anioła, by ją bronił. Jej celem jest Zakiel, anioł, który naprawdę lubi ludzi, lecz coś idzie nie taki pojawia się Michael, archanioł, który wręcz nienawidzi kontaktu z ludźmi, chociaż się nimi opiekuje. Już od pierwszego spotkania między nimi zaiskrzyło.
Historia z pozoru banalna, ale niezwykle wciągająca.
Ciąg dalszy recenzji na:

MaK1515 | 2016-07-25

Przewidywalna mimo to miła do poczytania w samotne wieczory.

nata5551 | 2016-07-18
Przeczytana: 18 lipca 2016

Nie tego się spodziewałam, ale jestem mile zaskoczona. Moim zdaniem trochę za krótka. Pomysł był naprawdę dobry, ale gdyby dodać kilka wątków to była by naprawdę świetna książka.

Kasia1101998 | 2016-02-17

Troszkę historia została przerysowana, ale pomysł całkiem fajny :)

Karolina Jędraszak | 2015-06-09

Prosto i na temat. Historia jest krótka, ale sensowna. Wszystko tworzy jakąś całość.
Gorący romans, miłość i.. demon czyhający na życie głównej bohaterki.
Niby nie przepadam za książkami o miłości aniołów i śmiertelniczek, ponieważ są zbyt cukierkowe. W tym przypadku od razu wiadomo, że w przypadku tych dwojga nie ma innej możliwości. Ciekawy pomysł i interpretacja istot niebieskich również przypadł mi go gustu. Są bowiem przedstawieni w bardzo ludzki sposób.
Bohaterka też nie jest dziecinną i naiwną istotką. Jest za to świadomą młodą kobietą, która zna brudy tego świata i nie ufa byle komu.
Szybka historia, która byłaby świetna gdyby była trochę rozwinięta.

Dzika_Róża | 2014-12-05
Przeczytana: 05 grudnia 2014

nawt niezle na poczatku do przeczytania lecz póżniej chyba inwencja twórcza osłabsza bo stało sie nijakie i mimo 60paru kartek zas mi się dłuzył cholernie przy czytaniu tego:( to zeczgledu na ilosc stron dla mnie bardziej nadaje się to na opowiadanko nowelke, troche przypomina Pocałunek Archanioła Singh Nalini z seri łowcy gigli które bardzo polecam:)

DarkPrincess | 2014-06-23
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, E-booki
Przeczytana: 23 czerwca 2014

Fajna historyjka na dobranoc do przeczytania w 30 min.
Opowiada o dziewczynie Tory, która przez wiele lat boi się, że dopadnie ją Demon, który zabił jej matkę.
3 pachołki doradzają jej, żeby wezwała Anioła.
Ale oczywiście, ten sietniok wzywa nie tego co trzeba i na pomoc przychodzi jej Michael - jeden z tych najważniejszych Aniołów w Niebie, który nie dość, że ma swoją anielską armię, to jeszcze musi być tak niesamowicie przystojny.
I oczywiście w każdym zdaniu musi znaleźć się jakiś opis jego uczuć, a dokładniej tego, jak bardzo chce uprawiać z nią sex.
Ale mimo, że zakończenie można przewidzieć już na samym początku, to zachęcam do przeczytania.

calutka4ever | 2014-06-03

Za krotka, zero akcji, od pierwszej chwili sex no proszę. Sięgajac po ta książke myślałam ze to kolejna z tych o aniolach ktore tak kocham a tu jedne wielki pornus o sztywniejących członkach. Ja bym tego książką nie nazwala to zaledwie opowiadanie (erotyczne)