Darkness

Cykl: New Species (tom 12)
Wydawnictwo: Laurann Dohner
9781944526610
angielski
Shinedown

Kat’s boss wants dirt on the NSO. She is sent to Homeland undercover but everything goes wrong as soon as she enters the front gates. She is arrested by a big, powerful, sexy New Species but she is not frightened. He turns her on and things heat up fast between them. Now, she just hopes he does not break her heart. Darkness admires Kat’s courage but he cannot trust anything she says. He...

Darkness admires Kat’s courage but he cannot trust anything she says. He hasn’t been with a female for years because he knows he is too damaged. He is not mate material, despite his desire to possess her in every way. Darkness fears losing control—the one thing that defines his life. He doesn’t think he can tear down the protective walls he’s built, even for her.

Inside Scoop: Kat never realized how much fun handcuffs and dominant males could be until she discovered her kinky side through Darkness’ need for control.

źródło opisu: http://www.lauranndohner.com/new-species.php

źródło okładki: http://www.lauranndohner.com/new-species.php

Beata | 2018-04-06
Przeczytana: 06 kwietnia 2018

Kolejny tom z cyklu New Species, mojej ulubionej serii paranormal romans. Bohaterem jest Darkness, mroczny samotnik, broniący się przeciw wszelkim związkom... wszelkim. I Ona - Kat, równie silna psychicznie i uparta jak On, dążąca nieodparcie do wyznaczonego celu... a celem jest Darkness. Znający cykl wiedzą jak to się zakończy, całość wpisuje się w szablon, ale każdy tom ma swoje smaczki i ciekawi na swój sposób:)

Psowate i kotowate, łaciate i pstrokate. No cóż, jak to ostatnio można było usłyszeć w jednym polskim filmie: "Mężczyźni później dojrzewają, ale na niektórych warto poczekać". Klasyczna książka Pani L. Dohner.

Kate | 2018-03-21

Lubię tę serię chociaż tutaj mam wrażenie, że Nowy Gatunek powoli robi się zbyt ludzki. Bardzo lubię jak samiec stara się o kobietę, a w tej części jak dla mnie jest zbyt nietykalski (ja chce ale nie chcę) zbyt bliski facetom tego wieku xD no ale i tak na szczęście zazdrość i opiekuńczość nadal występowała więc fajnie się czytało ;)

Pandora | 2018-10-05
Przeczytana: sierpień 2018

Jeden z moich ulubionych tomów tej serii, bohaterów nie sposób nie pokochać. O silnych charakterach i miłości w najlepszym wydaniu. Gorąco polecam :)

Anna | 2019-03-13
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 10 marca 2019

Niby przerażający a tyle w nim miłości. ;O

korni0210 | 2019-06-02
Przeczytana: 02 czerwca 2019