Niepokorna

Cykl: Texas! (tom 3)
Wydawnictwo: G+J
Texas! Sage
Aniutka90

Sage Tylor, świeżo upieczona absolwentka prawa, ma powody do radości nie tylko dlatego, że zdobyła upragniony dyplom. Spodziewa się ona oświadczyn swojego narzeczonego. Jednak decydująca rozmowa z chłopakiem przybiera nieoczekiwany obrót - zamiast oferty małżeńskiej pada propozycja rozstania. W życiu Sage pojawia się Harlan Boyd, który próbuje ratować podupadające przedsiębiorstwo Tylerów....

W życiu Sage pojawia się Harlan Boyd, który próbuje ratować podupadające przedsiębiorstwo Tylerów. Niezwykle przystojny Harlan irytuje dziewczynę, ponieważ traktuje ją protekcjonalnie, ale jednocześnie wyzwala w niej gwałtowne doznania. Sage, gotowa walczyć o istnienie rodzinnego przedsiębiorstwa, wyrusza z Harlanem w podróż, aby znaleźć kontrahentów. Sprawy prywatne muszą odłożyć na bok,

jednak wzajemna namiętność wybucha z nową siłą.

źródło opisu: G+J, 2012

źródło okładki: gjksiazki.pl

Monika | 2014-07-16
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 16 lipca 2014

Generalnie nie jestem fanką tzw. literatury kobiecej. Nie znoszę też romansów.
A jednak czasem spotykam wyjątki...
"Sage" - książka wybitnie kobieca i romansidło podbiła moje serce :) Nie pytajcie dlaczego, bo nie wiem. Nie zawsze jest to logicznie wytłumaczalne ;)

myślnik | 2013-04-28
Przeczytana: 28 kwietnia 2013

Sage nie da się nie kochać:)
Pełna ognia,otwarta,twarda sztuka,nadpobudliwa że hej,o wrażliwym sercu,i o słabym punkcie jakim jest rodzina,ale silnej ręce do mężczyzn.

Pantoflarz byłby dla niej idealnym mężem,gdyby nie brak ikry!
Nasza barwna ptaszyna szybko by się nim znudziła.

Zahartowana jak stal w bojach z braćmi.
Uciekające przed niedocenieniem z ich strony.
Mała Sage wyrosła już dawno na kobietę tylko,że nieliczni zdołali to zauważyć.

Kiedy narzeczeństwo to już przeszłość,a szczęśliwa atmosfera świat trwa w najlepsze,Sage z dobroci serca(tak,tak a urażona duma,nie ma tu nic do rzeczy)postanawia przemilczeć fakt,że jej związek dobiegł końca.

W końcu Travis się opamięta i wróci na kolanach błagając o przebaczenie!
Taki zadufany w sobie goguś?!
Och,Sage Sage prędzej pingwiny zaczną latać!!!

To małe pominięci pewnych faktów przed rodziną,co się najzwyczajniej w świecie zwie kłamstwem,byłoby stanowczo łatwiej przełknąć,gdyby nie jeden malutki problem...
Świadek feralnego...

Katarzyna Busłowska | 2015-02-22
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015
Przeczytana: 22 lutego 2015

Sage na pozór jest silną, pewną siebie manipulatorką. Ludziom wydaje się, że jest lekkoduchem i bez problemu dla rozrywki owija sobie mężczyzn wokół małego palca. Pod tą maską jednak kryją się kompleksy, niepewność, chęć zdobycia uznania i miłości. Cała trójka młodych Taylorów jest do siebie bardzo podobna. Są impulsywni, lojalni i uparci. Skoczyliby za sobą w ogień. Zdaje mi się czasem, że ich myśli szybciej docierają do pięści niż języka. I jak tu ich nie kochać?

Wiedziałam, że Sage jest w ciąży, kiedy zaczęła jeść jak szalona, a potem na przemian cieszyła się i płakała. Wiedziałam i byłam zadowolona z takiego rozwoju spraw. Bardzo się rozczarowałam, gdy Sage wykrzyczała wszystkim, że jednak nie spodziewa się dziecka. Kolejny mały podstęp.

Harlan kieruje się zasadami moralnymi, które czyniły jego romans z mężatką czymś niemożliwym. Wykluczone, żeby posunął się do takiej podłości. Nie wiem dlaczego, ale natychmiast pomyślałam, że wspomniana kobieta jest jego matką, a nie...

Cirya | 2015-08-06
Przeczytana: 05 sierpnia 2015

lekki, łatwy i przyjemny romans, ma się wrażenie, że niektóre sceny opisane po łebkach, ale z drugiej strony historia sama w sobie skupia uwagę...
dla rozrywki jest ok :)

Fleur | 2013-12-03
Przeczytana: 03 grudnia 2013

Ach, jak ja lubię takie historie.
Dynamiczna, wartka akcja, wyrazista główna bohaterka i wielki romans.
Kobieca powieść w każdym calu, w sam raz na jedno długie, jesienne popołudnie.

Magdalena T | 2013-09-04

Bardzo ciekawa i wciągająca. Pochłania czytelnika aż do samego końca. Czyta się lekko i przyjemnie, umili każdą wolną chwilę. Podoba mi się styl jaki preferuje autorka. Przeczytałam wszystkie części i byłam zachwycona. Polecam;)

Jessica | 2013-12-14
Przeczytana: 14 listopada 2013

Moim zdaniem książka jest dosyć ciekawa. Polecam na jeden bądź dwa wieczory, a zapewniam, że na pewno umili wam czas.
Sage... Na pewno jest to ciekawa postać. Lubię silne dziewczyny o równie silnym charakterze. Wie czego chce i wie jak to osiągnąć. No... Prawie.
Historia, mimo, że to romans, jest dość oryginalna za co wielki plus.
Obie główne postacie bardzo mi się podobają, a szczególnie cięty język Sage i poczucie humoru Harlana.
W większości książek w tym typie, faceci są piękni, oszałamiający, bogaci i oczywiście nie obyło by się bez "trudnego dzieciństwa". Nie mogę powiedzieć, iż w tej książce jest inaczej, choć na początku się na to nie zapowiadało. Prosty chłopak, mieszkający w przyczepie, a do tego bardzo bystry i ma smykałkę do interesów. Naprawdę pięknie się zaczynało, jednak koniec mnie nie zadowolił... Znaczy jedynie, pod tym względem iż okazało się, że mężczyzna jest bogaty... Nie mam nic przeciwko temu, ale trochę mi się już nudzą faceci z wielką fortuną.

Ogółem...

AnnieK | 2012-11-03
Na półkach: Posiadam, Przeczytane, 2012
Przeczytana: 22 października 2012

Sage jest najmłodszą z rodzeństwa Tylorów, niespodziewane dziecko. Pełna temperamentu, wybuchowa, zawsze uważana za rozpuszczone dziecko. Sage jest przekonana, że za niedługo wyjdzie za mąż za swojego dotychczasowego partnera. Jednak zamiast pierścionka zaręczynowego otrzymuje słowa rozstania. Gdy wraca do domu znajduje tam niespodziankę. Harlana, który mieszka w jej pokoju oraz ma ponoć pomóc przy odbudowaniu firmy. Dziewczyna nie ukrywa niechęci do niego, lecz czy to tylko przykrywka by nie ujawnić pociągu jaki żywi do niego?

Sage od swoich starszych braci, których poznałam w książkach ,,Buntownik" oraz ,,Powrót do życia", różni się bardzo. Niepohamowana przed wyrażanie swoich opinii, wybuchowa, ognista, sprawiająca, że po prostu chce się brnąć przez dalsze strony książki. Nieraz swoim zachowaniem może doprowadzić do wybuchu niekontrolowanego śmiechu czytelnika. Moim zdaniem bohaterka została naprawdę dobrze wykreowana, dzięki czemu odbiorca nie ma chwili by się przy ksiażce...

Małgorzata Chabzda | 2014-02-03
Przeczytana: 30 stycznia 2014

Kolejna część o perypetiach rodziny Tylerów. Tym razem jako główną bohaterką jest Sage uważana za braci jako dziecko mimo, że jest dorosłą kobietą. Nie będę opisywać fabuły bo najważniejsze jest już opisane. Dlatego napiszę coś o książce. Czyta się ją równie szybko jak poprzednie. Oczywiście wątek miłosny jest utrzymany dalej. Tytuł "Niepokorna" w pewnym sensie wprowadza nas do charakterystyki głównej bohaterki. Sage lubi robić wszystko na przekór innym. Jest typem buntownika i nie lubi gdy jej się coś narzuca. Chodzi własnymi ścieżkami. Taka właśnie jest Sage. Po przeczytaniu mam bardzo miłe wrażenia. Lubię czytać takie romansidła zwłaszcza z dobrze opisanymi wątkami erotycznymi. Książkę polecam oczywiście tym, którzy czytali pozostałe części.

Ewelina | 2015-09-21
Przeczytana: 20 września 2015

Trzecia część książki, której bohaterką jest najmłodsza z rodu Tylerów - Sage.
Od dłuższego czasu jest ona w związku z Travisem, z którym planuje już powoli ślub. Jednak w Wigilię w trakcie rozmowy dochodzi między nimi do sprzeczki, podczas której chłopak wyznaje, że nie ożeni się z nią nigdy i muszą się rozstać. Sage jest upokorzona tym bardziej, że całej rozmowie przysłuchiwał się bardzo przystojny lecz zarozumiały młody mężczyzna, który podobno przyjechał zabrać ją do domu. Dziewczyna nie ma zamiaru zostawać na święta u byłego chłopaka ale nie chce też wracać z nieznajomym (Harlan), który okazuje się pracownikiem ich rodzinnej firmy. Przyjechał po nią, bo jej bratowa rodzi pierwsze dziecko. Sage niechętnie ale zgadza się na wspólny powrót, choć między nią a Harlanem mocno iskrzy, a ten miał nawet tupet, żeby namiętnie ją pocałować.
Po powrocie do domu okazuje się, że chłopak mieszka u nich w domu i to w jej pokoju, więc ona musi nocować w pokoju gościnnym. Czuje się opuszczona,...