Smerfy 7: Smerf czarnoksiężnik

Tłumaczenie: Barbara Grzegorzewska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Smerfy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
L’Apprenti Schtroumpf
Smerfy, Peyo
komiksy
kendo777

Album zawiera 3 historyjki o Smerfach: Smerf czarnoksiężnik, Pułapki na Smerfy i Romeowie i Smerfetka. Oryginalny siódmy tom serii. W Polsce błędnie wydany przed Kosmosmerfem, jak tom szósty. Ten album jest tym samym pierwszym wydanym o Smerfach przez wydawnictwo Egmont Polska.

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/smerfy/1

amra_LemurianScrolls | 2016-12-10
Na półkach: Przeczytane, Komiksy
Przeczytana: 1997 rok

Egmontowskie tłumaczenie było koszmarne. W 1997 i 1998 roku Egmont wydał drugą serię komiksów ze Smerfami w Polsce składającą się tak samo jak pierwsza z pięciu albumów. Wszystkie pięć zostały rozłożone całkowicie przez nieśmieszne tłumaczenie, w ogóle bez wyobrazni i jakiegokolwiek wyczucia w humorze smerfów.

Bacha85 | 2014-10-01
Przeczytana: wrzesień 2014

Trzy historyjki o małych niebieskich ludzikach i ich odwiecznym wrogu Gargamelu. Zabawne i sympatyczne, smerfy od zawsze należały do moich ulubionych bohaterów komiksowo- kreskówkowych.

Herbaciarka | 2016-04-03
Przeczytana: luty 2016

"Smerf Czarnoksiężnik" to pierwszy tom przygód smerfów wydany przez Egmont, w oryginalnej serii jest tomem 7, a u nas został wydany przed "Kosmosmerfem". Przyznam, że kilka miesięcy temu nawet nie wiedziałam o tym, że Egmont wznowił serię o smerfach. Wiedziałam o pierwszej serii z Naszej Księgarni, miałam nawet trzy tomy i pamiętam jak bardzo byłam zawiedziona, że komiksy skończyły się na "Smerfach i Krakukasie". A potem z ciekawości sprawdziłam czy coś w ogóle działo się z tą serią... no i przybyło mi książek do kupienia.
Tom siódmy jest równie dobry jak poprzednie, równie śmieszny i równie smerfny ;) Nic tylko polecać :)))

Arleta | 2016-10-08
Nasumi | 2014-11-27