Collins. Chcesz wiedzieć więcej? znaki zodiaku

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk

Chcesz wiedzieć więcej o swojej rodzinie i przyjaciołach? Martwisz się, czy ty i twój nowy partner do siebie pasujecie? Ten kompleksowy przewodnik po astrologicznym know-how każdego znaku zodiaku. Opisuje: cechy charakteru, wygląd zewnętrzny, zachowanie, zgodność z innymi znakami, słynnych przedstawicieli znaków.

izabela81 | 2013-05-11
Na półkach: 2013 rok, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 21 kwietnia 2013

Książka jest bardzo czytelna, ilustrowana, przejrzysta. Każda strona cieszy oko czytelnika. Wszystkie znaki zodiaku zostały ładnie opisane, niemalże każda kategoria życia. Na końcu całej książki znajdziemy przydatne tabele.

mateuszadrian | 2015-08-10
Przeczytana: 10 sierpnia 2014

Mini książka na temat podstaw zodiaku. Szału nie ma :) W sam raz na piknik :)

Mimi xrayofbooks | 2013-01-17
Przeczytana: 17 stycznia 2013

Przyznam z pewną dozą nieśmiałości, że gdy tylko zobaczyłam tę książkę na sklepowej półeczce, wiedziałam już, że będzie moja, ale nie mogłam oprzeć się pokusie sprawdzenia paru drobiazgów, aby upewnić się, co do jej zakupu.
Po moich wieloletnich, popartych doświadczeniem astroobserwacjach stwierdzam, że Chcesz wiedzieć więcej? Znaku zodiaku w przeciwieństwie do innych podobnych publikacji zawiera przede wszystkim merytorycznie poprawne treści, co jest w tej dziedzinie kluczowe.

Przykładowo, jestem zodiakalnym Rakiem i z doświadczenia wiem, że dwa najmniej pasujące do mnie znaki zodiaku to Strzelec i Wodnik. Z tabeli partnerskiej w książce wynika, że właśnie z tymi dwoma znakami Rak nie potrafi się dogadać. Z kolei mój ojciec, zodiakalny Byk, był dumny jak paw ze swojej (sprawdzalnej) charakterystyki zarówno osobowościowej jak i wizualnej - przystojny i umięśniony, z talentami artystycznymi. Takich przykładów jest o wiele więcej.

fragment recenzji z mojego bloga...

| 2011-08-28

Oceniam na cztery gwiazdki, bo nie widzę powodu, żeby dać mniej. Książka bardziej, służy rozrywce, niż wymyślaniu modelu osobowości danego człowieka, więc patrzę na nią pod kątem zabawowym.

Jest bardzo czytelna, ilustrowana, przejrzysta. Każda strona cieszy oko. Wszystkie znaki zodiaku zostały ładnie opisane, niemalże każda kategoria życia. Na końcu całej książki znajdziemy przydatne tabele.

Można przeczytać chociażby z ciekawości :).

KasikaH88 | 2016-04-22
Gwendalia | 2014-08-15