Astrologia i polityka

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
astrologia, politka,
hunter

Książka o tym co wynika z powiązania znaku zodiaku i wpływom
jakim on podlega na politykę

lex | 2013-03-17
Przeczytana: 09 marca 2013

Trudno mi wydać opinię o tej książce, bo cóż... ona zupełnie nie jest o tym co sugeruje tytuł. O astrologii to tam są może ze 3 zdania i aż mnie dziwi, że autor (który i owszem, jest astrologiem i to bardzo znanym)tak ją zatytułował, ale jak tak czytałem... w ogóle jak tak patrzę ile książka miała redaktorów, to może w ogóle są to tylko zebrane teksty autora zlepione w całość przez zupełnie innych ludzi (to by z resztą miało sens, bo w dwóch sąsiadujących "rozdziałach" powtórzyło się wyjaśnienie pewnego pojęcia).
Książka jest raczej o przepowiedniach itp. ezoterycznych ciekawostkach, bardziej to jak taki artykuł w gazecie nieco bardziej rozbudowany niż książka. Czyta się to szybko, przyjemnie i wciąga, choć żadne z przepowiedni się nie sprawdziły ;) no ale i autor w swoich tekstach większość z nich poddaje w wątpliwość.

ROB | 2017-04-25
ZENON BINIEK | 2016-10-28