Collins. Chcesz wiedzieć więcej? znaki zodiaku

Okładka książki Collins. Chcesz wiedzieć więcej? znaki zodiaku Jamie Stokes
Okładka książki Collins. Chcesz wiedzieć więcej? znaki zodiaku
Jamie Stokes Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Wydawnictwo Olesiejuk
2006-01-01
2006-01-01

Przyznam z pewną dozą nieśmiałości, że gdy tylko zobaczyłam tę książkę na sklepowej półeczce, wiedziałam już, że będzie moja, ale nie mogłam oprzeć się pokusie sprawdzenia paru drobiazgów, aby upewnić się, co do jej zakupu.
Po moich wieloletnich, popartych doświadczeniem astroobserwacjach stwierdzam, że Chcesz wiedzieć więcej? Znaku zodiaku w przeciwieństwie do innych podobnych publikacji zawiera przede wszystkim merytorycznie poprawne treści, co jest w tej dziedzinie kluczowe.

Przykładowo, jestem zodiakalnym Rakiem i z doświadczenia wiem, że dwa najmniej pasujące do mnie znaki zodiaku to Strzelec i Wodnik. Z tabeli partnerskiej w książce wynika, że właśnie z tymi dwoma znakami Rak nie potrafi się dogadać. Z kolei mój ojciec, zodiakalny Byk, był dumny jak paw ze swojej (sprawdzalnej) charakterystyki zarówno osobowościowej jak i wizualnej - przystojny i umięśniony, z talentami artystycznymi. Takich przykładów jest o wiele więcej.

fragment recenzji z mojego bloga http://xrayofbooks.blogspot.com

Książka jest bardzo czytelna, ilustrowana, przejrzysta. Każda strona cieszy oko czytelnika. Wszystkie znaki zodiaku zostały ładnie opisane, niemalże każda kategoria życia. Na końcu całej książki znajdziemy przydatne tabele.

Mini książka na temat podstaw zodiaku. Szału nie ma :) W sam raz na piknik :)

Mini książka na temat podstaw zodiaku. Szału nie ma :) W sam raz na piknik :)

• 2013 rok
  • Sprzedam / Wymienię