Jak zdobyć osobę, którą kochasz albo której jeszcze nie znasz

poradniki
Reed

Toomeek | 2014-11-16
Na półkach: Posiadam

Książka jest świetna. Jeśli ktoś jej nie docenia, prawdopodobnie nie dorósł jeszcze do tej wiedzy. Naprawdę warto przeczytać. Polecam szczególnie osobom, które z domu wyniosły nieśmiałość. Nie żadnym podrywaczom, łamaczom serc, ale zwykłym chłopakom, którzy nie wiedzą dlaczego kobiety ich nie chcą.

Starigniter | 2016-11-24
Przeczytana: 21 listopada 2016

Liczę na to, że dzięki wiedzy, którą ten poradnik mi dostarczył oraz treningowi, który zamierzam uskuteczniać, zmienię swoje życie na lepsze.

Dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy, nie tylko w sferze relacji damsko-męskich, ale także wiem już co muszę w sobie i w swoim życiu zmienić na lepsze.

Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie podejście autora, który jest normalnym facetem i dobrze traktuje kobiety. Na początku myślałem, że to będzie kim w stylu kto traktuje kobiety jak zwykłe przedmioty.

Na plus jeszcze niewiątpliwie muszę zapisać humor tej książki, bo niektóre wydarzenia były naprawdę zabawne i w niedługim czasie na pewno wypróbuję podobne sposoby i sytuacje w moim życiu osobistym.

Dawid Woźniak | 2017-01-02
Na półkach: Ebooki

Zdecydowanie wartościowa pozycja dla mężczyzn mających problemy w relacjach z kobietami. Otwiera oczy na wiele różnych zagadnień i spraw związanych z własną wartością i tym, jak jesteśmy postrzegani przez drugą stronę. Wtajemnicza w zasady zdobywania drugiej osoby, ale nie poprzez manipulacje i gierki, a poprzez stanie się wartościowym mężczyzną którego po prostu kobiety chcą. Ładnie przedstawiona dynamika relacji z przystępnym tłumaczeniem typu 'co, jak, dlaczego'.
Zdecydowanie dobra pozycja na początek drogi ku staniu się lepszym i bardziej atrakcyjnym dla płci przeciwnej.

Marcin | 2017-08-04
Na półkach: 2017