Tajemnice największych uwodzicieli: poznaj sprawdzone sekrety uwodzenia i zostań zdobywcą kobiecych serc!, bądź lepszy od przeciętnego faceta!

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bliżej Sukcesu: kobieta i mężczyzna". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Złote Myśli
poradniki

Tajemnice największych uwodzicieli, czyli poznaj sprawdzone sekrety uwodzenia i zostań zdobywcą kobiecych serc!, bądź lepszy od przeciętnego faceta!

źródło opisu: IWZM, 2008

Mateusz | 2014-01-27
Przeczytana: 15 września 2012

Chyba najlepsza książka z tematu PUA. Obszerna wiedza, nie tylko z dziedziny uwodzenia, ale również z umiejętności interpersonalnych, oraz przezwyciężanie własnych lęków nie tylko w uwodzeniu. Kawał dobrego materiału.

P.S. Beka z katolickich cnotek, wielce oburzonych tą pozycją. Kwestia wyrobienia średniej, to że Wy jesteście oburzone, nic nie zmieni. Psy szczekają, karawana jedzie dalej!

niesmiertelna | 2016-02-21

Ciekawa książka nie tylko dla mężczyzn ale i dla kobiet. Techniki w niej zawarte również można wykorzystać "przeciwko" mężczyznom. Czasem jest trochę podkoloryzowana i niektóre "gotowe" smsy/ wiadomości są moim zdaniem śmieszne. ALe ogólnie przyjemnie się czyta.

mgolab | 2016-01-21
Na półkach: Przeczytane, Ebook
Przeczytana: 2016 rok

Nie mogłem się oderwać póki nie skończyłem, ten poradnik kompletnie zmienia myślenie i pomimo tego, że autor opisuje tak naprawdę banalne metody, to robi to w tak przystępny i jasny sposób, że zupełnie inaczej na wszystko się patrzy.

enhap | 2012-10-27
Przeczytana: 27 sierpnia 2011

Dobra książka. Ważna dla "uwodzicieli" a raczej po prostu facetów, którzy chcą być lepsi... od Siebie. Polecam na początek, zmiana myślenia, trochę popraw, trochę nauki i... do dzieła!

albioszka | 2016-01-23

Jedna z lepszych książek o uwodzeniu jakie czytałem. Książka zmieniła moje myślenie.

ClockMan | 2013-10-22
Przeczytana: 2011 rok

Nie polecam

Kasia | 2012-11-01

Już dawno nie spotkałam tyle podłości na raz, podłości najbardziej niebezpiecznej, bo przyodzianej w płaszczyk inteligencji. To, co autorzy piszą na temat mechanizmów kobiecej psychiki, jest prawdą, mającą solidne umotywowanie naukowe. Bazując na tych schematach, proponują czytelnikowi płuci męskiej "skuteczne" sposoby na włamywanie się do kobiecych serc. Prezentuje się tutaj pewne metody oparte na technikach manipulacj werbalnej, subwerbalnei i niewerbalnej, technikach tworzenia iluzji tudzież wprowadzania w trans. A wszystko podane w postaci eufemizmów, pod fałszywymi terminami. Uwodzenie nazywa się tutaj uszczęśliwianiem kobiety, przypadkowy seks wspaniałą przygodą, niemówienie całej prawdy jest szczerością. Książce przewodzi teza, że kobiety mają większy popęd seksualny od meżczyzn, a zaciąga się je do łóżka z szacunku do nich i samych siebie.

Cieszę się, że natrafiłam na tę książkę. Uzupełniłam dzięki niej wiedzę na temat pierwotnych mechanizmów kobiecej psychiki. Jeszcze...

gargulecjr | 2017-10-28
jedrzejb | 2017-06-19