978-84-413-2753-5
Khmerowie, Angkor Wat, Kambodża
historia
Meybell

"Rzeczpospolita" przedstawia unikatową kolekcję "Wielkie cywilizacje" poświęconą największym osiągnięciom starożytnych cywilizacji. Bogato ilustrowana seria 20 albumów to przyjemność lektury, która jednocześnie stanowi doskonałe kompendium wiedzy o świecie dla cał ej rodziny, nie tylko dla miłośników historii. Dzięki tej niezwykłej serii przeniesiemy się w świat rzymskich akweduktów, dowiemy...

Dzięki tej niezwykłej serii przeniesiemy się w świat rzymskich akweduktów, dowiemy się w jaki sposób został zbudowany najdłuższy mur na świecie, obejrzymy cuda Angkor, a także odkryjemy tajemnice azteckich piramid. Pokażemy dlaczego, w czasie gdy na ziemiach polsk ich prymitywne plemiona walczyły o nowe terytorium, w basenie Morza Śródziemnego rozkwitały jedne z największych cywilizacji na świe cie. Cywilizacji, z których osiągnięć czerpiemy do dziś. Dowiemy się, jak doszło do tego, że przy braku zaawansowanych technologii, zupełnie niezależnie od siebie na całym świecie rozrastały się miasta i powstawały maszyny, których nie powstydziłaby się współczesn a technika.

Kolekcja "Wielkie cywilizacje" składa się z dwudziestu bogato ilustrowanych albumów.

Fragaria | 2017-05-08
Azir | 2017-12-09