Ostra Gra

Wydawnictwo: Amber
Rock Hard
wokalista, związek
Paulina

Sed, wokalista Sinnersów, każdej nocy przyciąga na koncerty tłumy fanek. Jego głos sprawia, że dziewczyny szaleją. Ale scena to jedyne miejsce, gdzie on sam odczuwa jakiekolwiek emocje, odkąd stracił Jessikę. Jessica, piękna studentka prawa, jest przekonana, że postąpiła słusznie, kończąc ten burzliwy związek. Lecz równocześnie dobrze wie, że żaden facet nie może się równać z seksownym...

Jessica, piękna studentka prawa, jest przekonana, że postąpiła słusznie, kończąc ten burzliwy związek. Lecz równocześnie dobrze wie, że żaden facet nie może się równać z seksownym rockmanem…
Nieoczekiwanie znów mają szansę zacząć wszystko od nowa. Ale tym razem ryzyko jest większe: jeśli znów złamią sobie serca, to stanie się to na oczach milionów…

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

szaraczek | 2017-02-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Warszawa, 2017
Przeczytana: 17 lutego 2017

Co tu się stało? Przyznaję, tom pierwszy czytałam już jakiś czas temu. Ale nie pamiętam żeby był aż tak zły. Ba! Sięgając pamięcią "Za sceną", nawet mi się podobało. Dlatego jestem zaskoczona tym co przeczytałam. To nawet nie było złe, to było tragiczne.
Zacznijmy od tego że wszyscy bohaterowie są płytcy jak kałuża. Bezkształtni, bezpłciowi, nudni i co gorsza bezmózdzy.
Co gorsze książka ta poza erotyką, czy tam pseudo miłosnymi wątkami miała (chyba) przedstawiać też silne więzy braterstwa między członkami zespołu. To teraz wyobraźcie sobie taką sytuację (specjalnie żeby nie było spoilerów zmienię to i owo ale sens zachowam). Macie przyjaciółkę/przyjaciela która/który bardzo źle zniosła/zniósł rozstanie z miłością swojego życia. Kumpela/ kumpel powiedzieli wam że rozstali się bo byli zdradzani. Więc jako akt solidarności zaczynacie nie cierpieć byłego/ byłej waszych towarzyszy. I nagle dowiadujecie się że odebrało im mózgi i wrócili do siebie. Bierzecie tego/tą eksa na rozmowę i...

Urmurmina | 2015-12-03
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, +18

Sed - wokalista Sinnersów - żyje przygodnym seksem z fankami, od kiedy opuściła go narzeczona, Jessica, chcąca spełnić swoje marzenie o byciu prawniczką. Przez przypadek spotykają się po dwóch latach od rozstania, co jest początkiem odrodzenia się ich gorącej i namiętnej znajomości. Jessica ma jeden warunek: tylko seks, zero poważnego związku. Czy jednak obojgu to będzie wystarczyć?

Druga część genialnego cyklu o zespole heavymetalowym "Sinners". Bardzo mi się podobała - była tak samo gorąca, wywołująca wypieki na twarzy i intrygująca jak pierwsza część. Główny wątek związany z Jessicą i Sedem - naprawdę wciągający. Ich namiętny seks (często w miejscach publicznych), ale także niepewność uczuciowa, co do drugiej osoby, były po prostu mega! Olivia Cunning naprawdę potrafi zobrazować nawet hardcorowe sceny zbliżenia tak, aby były one wyszukane i nie przesadzone. Dodatkowym smaczkiem były na pewno nagłe problemy zdrowotne członków zespołu, które zagrażały ich karierze, a także...

Beata | 2017-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2017

Słabiutka powieść erotyczna. Scenki seksu były bezbarwne (niby gorące, ale nie czułam ich), główni bohaterowie beznadziejni - Jessica ekshibicjonistyczna nimfomanka, niezdecydowana, agresywna i bez charakteru. Sed..., och, szkoda gadać... Jestem znudzona i znużona tą powieścią, akcja płaska i bez wyrazu. Nie polecam.

myślnik | 2013-07-12
Przeczytana: 11 lipca 2013

Natłok scen erotycznych wciska się do głowy dość gwałtownie,nie pozostawia w niej wiele miejsca.
Słowa pomiędzy tym kuleją?!
Może odrobinę,ale hej,miejcie serce!
Autorka wszystkie swoje siły,całą ich artylerię,moc skupiła na tym,aby życie erotyczne Seda było równie gwałtowne i nieprzewidywalne jak jego muzyka.
Można się zmęczyć,więc wykażcie szczyptę litości!

Ale pomyślmy...Sed hmm...
Kim jesteś Sed?!
Kim jesteś pod tą maską gwiazdora?!

Powiem Wam coś o tych urzekających oczętach,dołeczkach przy szczerym uśmiechu,i wszystkim tym osadzonym w całkiem niezłym ciele...
Sed to palant!
Może być sobie sławny,ale to i tak palant!
Zadufany w sobie typek,który ma czelność obwieszczać "całemu światu"jak to podle został porzucony przez kobietę!
Biedaczek,och biedaczek!
Zaraz zacznę mu współczuć!
Jessica wyrwała mu serce z piersi,pozostawiając zionącą pustką dziurę.
Pożarty i wypluty przez kobietę,nie ma wyjścia musi szukać zapomnienia w ramionach chętnych fanek.

Gdzie się chowa męska...

Grzegorz Ryld | 2017-07-14
Przeczytana: 14 lipca 2017

Drugi tom słabszy od pierwszego (i tak słabego). bohaterowie tak samo płytcy, dialogi tak samo słabe, historia nudna i przewidywalna. Opisy seksu i pomysły autorki na sceny duuużo gorsze niż w poprzedniej części. Wynudziłem się przy tej książce.

lulamae | 2014-02-13
Przeczytana: 13 lutego 2014

Druga książka z serii o Sinnersach. Pierwsza była dla mnie rewelacyjna, druga już nie aż tak. Jeśli w ogóle można mówić o takich książkach, że są "powiewem świeżości" to pierwsza właśnie tym dla mnie była, druga zdecydowanie nie.

Niewątpliwie najmocniejszym punktem dla mnie w tej serii są momenty, gdzie spotyka się zespół. Te ich rozmowy, żarty i zachowania. Całe to życie kapeli rockowej - lubię wnikać w ich świat, w ich środowisko.

W tej części odkrywamy i rozwijamy wątek, strasznego Sed'a, który w efekcie wcale nie jest taki straszny, a przyczyną wszelkich jego zachowań jest Jess.
Spotykają się ponownie, następuje seria nieoczekiwanych zdarzeń, 'nienawidzą się', ale postanawiają, że jeśli i tak są na siebie skazani przez dwa miesiące to chociaż niech mają z tego jakiś pożytek. A że pociągają się nieziemsko, to 'trochę' seksu im nie zaszkodzi.
Ogólnie cała ich historia nie jest zła, jednak nie był to dla mnie historia przy której tracę rachubę czasu i nie mogę się oderwać. Ta...

Katarzyna | 2014-08-29
Przeczytana: 29 sierpnia 2014

Kolejna książka Olivii Cunning z serii „Sinners on tour” pt. „Ostra gra”. Tym razem głównym bohaterem staje się Sed – wokalista zespołu i jego życiowa miłość Jessica.

Jessica i Sed rozstali się ponad 2 lata temu. Teraz przypadek chciał, że znów się spotkali przez co Jessica traci pracę i poprzysięga zemstę..ale czy jej się to uda?
Zemsta, zemsta, zemsta..a już dała mu się przelecieć. Okropne. I ponownie to paskudne słownictwo. A zemsta na uczuciach potrafi być bardzo bolesna..tylko czy Jessica sama nie wpadnie w wir uczuć?

Poza tym Sed naprawdę nie ma wyczucia czasu, nie potrafi się zamknąć w odpowiednim momencie zanim potok słów zrani jego najbliższych.

PS. Biedny Trey *.*

Nie wiem nawet, czy polecam.

Ania C | 2013-05-02
Przeczytana: marzec 2013

Pierwsza czesc czytalo sie dobrze. Ciekawy pomysl, pikantne numerki... Niestety tylko tyle. Wszystko kreci sie wokol jednego i ksiazka zaczela mi sie 'przejadac' zanim dotarlam do polowy. Potem bylo juz tylko gorzej - lektura zaczela mnie nuzyc, ale bylam ciekawa zakonczenia. Szkoda, ze autorka nie poswiecila wiecej pracy na rozbudowanie akcji, stworzenie ciekawego tla. Naprawde wielka szkoda....

Agnieszka_Pe | 2013-03-20
Przeczytana: 14 marca 2013

Wiecie, co najbardziej mi się podobało? Jak już przebrnęłam przez te wszystkie opisy, w których "twardy k**as" i "mokra, ciepła c***a" pojawiały się w co trzecim zdaniu? Dialogi między poszczególnymi członkami zespołu - naprawdę można się uśmiać :) I to właśnie pojawiające się między niezbyt wyszukanymi scenami seksu wątki poboczne, dotyczące zespołu są mocną stroną tej książki. Chciałabym poczytać inne części tylko z tego powodu :)

Dominika Rygiel | 2014-12-02
Na półkach: Przeczytane, 52 / 2014
Przeczytana: 02 grudnia 2014

"Ostra gra" miała być książką która, cytuję za Amazonem: "jest rozżarzona do białości". Do białej doprowadza, ale tylko i wyłącznie gorączki. A już na pewno powoduje swoim poziomem w czytelniku sporą dozę zażenowania, niedowierzania, bynajmniej nie ekscytacji.

Drugi tom erotycznej serii o rockowym zespole Sinners skupia się na ich wokaliście Sedericku oraz jego przyjaciółce Jessice. Historia ich miłostki nie jest wyszukana ani nawet zawiła. Ot, takie uganianie się kotka za myszką i wzajemne zapędzanie się do łóżka, basenu, kanapy, blatu kuchennego itd. Tanio, łatwo, być może i poczytnie.

Dla mnie niewystarczająco dobrze aby nazwać tę pozycję książką. Zwykłe "czytadełko" pozbawione płynnej fabuły, wyrazistych bohaterów, wciągających dialogów. Typowo amerykańska, tandetna papka okraszona sporą ilością orgazmów, westchnięć i pisków fanek. Dialogi są płytkie i infantylne, fabuła zakończona happy endem a bohaterowie przewidywalni aż do bólu.

Jeśli ktoś, aby odciąć się od...