Ostra gra

Olivia Cunning Wydawnictwo: Amber Cykl: Ich noce (tom 2) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Rock Hard
literatura obyczajowa, romans
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
wokalista związek

Warto

Każdy członek zespołu jest inny i ciekawy na swój sposób. Ta część skupia się na Sedzie. Książkę czyta się szybko i przyjemnie

18 / 2020

Po przeczytaniu pierwszej części cyklu opowiadań, tą jestem troszeczkę zawiedziona. Nie czuje się jakiejś potężnej więzi z bohaterami, a szczególnie bohaterką, która przez większość historii utwierdza, że pomysł był trochę nieprzemyślany.

Druga część tomu o seksualnych przygodach członków zespołu Sinners. Postacie bardzo słabo narysowane, ich działania momentami nie mają sensu, miotają się jak kulki we flipperach... nie byłam w stanie wczuć się w ich historie, a w miłość zupełnie nie uwierzyłam. Bardzo słaba książka, słabsza od części 1 i na razie zniechęciła mnie do sięgnięcia po 3 tom.

" — Było mi tak dobrze, że zasnęłam — wymamrotała. — Jestem zmęczona.
— Zawsze miałaś słabą głowę.
Pościelił łóżko i przeniósł ją na prześcieradło. Przykrył ją i podciągnął jej koc aż pod brodę. Wtuliła się w pościel i niemal natychmiast zasnęła. Mogła go przynajmniej wykorzystać, zanim odpłynęła w sen ubzdryngolona. Cóż, została tylko jedna rzecz, jaką mógł zrobić...

Na półkach: , , , ,

Cudowna gorąca opowieść, z seksownym wokalistą i ponętną przyszłą panią prawnik. POLECAM!!!! Jak chcesz się rozerwać latem jest idealna :D

seria, która pchnęła mnie w stronę erotyków. cudo!

Polecam każdemu lepsze od Greya

ohhh tak ostra gra!. Niedopowiedzenia mogą nam dać w kość i zniszczyć niepotrzebny czas. Jednak jest druga szansa i wybór na całe życie...

Dyskusje

2 657