1000 słów na minutę

Wydawnictwo: StudioEMKA
poradniki

Pierwsza na rynku książka, dzięki której krok po kroku przejdziesz regularny kurs szybkiego czytania. Znajdziesz w niej pełen zestaw potrzebnych ćwiczeń i informacje o tym, co na danym etapie powinieneś już umieć. Własne postępy sprawdzisz podczas nauki dzięki testom, pozwalającym kontrolować poziom szybkości przyswajania tekstu.

Robiłem dwukrotne podejście i ani razu nie udało mi się jej skończyć. Książka niby ok, bo po tych 10-14 dniach podwoiłem swoją prędkość czytania, ale niektóre ćwiczenia były utrapieniem i motywacja gdzieś tam ulatywała. Nie jestem pewien czy w ogóle coś takiego jak "szybkie czytanie" ma rację bytu i czy nie jest to poppsychologiczny sposób zarabiania na naiwnych.

Marta_13 | 2016-01-20
Na półkach: Wypożyczone, Przeczytane