Wojna na Równinie Grodkowskiej. Grodków i okolice w 1945 roku

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Śląsko-łużyckie bitwy i kampanie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Archiwum - System
978-83-925212-1-1
Grodków, wojna
historia
Matacz

Książka „Wojna na Równinie Grodkowskiej. Grodków i okolice w 1945 roku” przedstawia kulisy walk w lutym i marcu 1945 roku w rejonie Grodkowa na Opolszczyźnie. Praca została oparta głównie na źródłach niemieckich i radzieckich. Ogromny wkład w jej powstanie wnieśli również poszukiwacze i miłośnicy militariów z Brzegu i Grodkowa. Zaletą książki są liczne fotografie, miedzy innymi elementów uzbrojenia i wyposażenia znalezionych na Równinie Grodkowskiej.

źródło opisu: http://www.archiwum-system.pl

źródło okładki: http://www.archiwum-system.pl