Jak odczytywać nocne koszmary

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Jeśli śnisz, że goni cię złoczyńca, że Twój samochód spada w przepaść, że zabijasz matkę, że topisz się we krwi, że uczestniczysz we własnym pogrzebie, jeśli budzisz się z krzykiem i z szaleńczym biciem serca... to ta książka jest dla Ciebie. Przestań się bać: koszmarne sny nie są zapowiedzią Twojej rychłej śmierci ani ostrzeżeniem przed czarnymi chmurami zbierającymi się nad Twoją głową. Nie odbieraj ich jak film grozy, w którym przypadła Ci rola ofiary lub kata. Nocne koszmary wyrażają Twoje najgłębsze emocje i najskrytsze pragnienia. Musisz tylko właściwie je odczytać.

Aisha913 | 2014-08-08
Na półkach: Przeczytane, Sny/senniki