Witaj na świecie

Wydawnictwo: Świat Książki
poradniki

Praktyczny kalendarz dla rodziców niemowlęcia a nieoceniona pomoc w opiece nad dzieckiem do ukończenia pierwszego roku życia. Kiedy rozpocząć delikatne masaże, a kiedy zaszczepića Jak zrozumieć płacz malucha i przetrwać ząbkowaniea Kalendarz podzielony jest na dwanaście miesięcy. zawiera informacje, wskazówki i rady jak postępować z dzieckiem, które zmienia się z tygodnia na tydzień i zarazem... nie zaniedbać partnera. Miejsce na własne wpisy oraz oczywiście na fotografie.

Magda | 2014-10-10
Na półkach: Przeczytane, 2014