Ciąża tydzień po tygodniu

Wydawnictwo: Świat Książki
poradniki

Specjalny kalendarz dla przyszłej mamy, rozpisany tydzień po tygodniu na cały czas trwania ciąży. zawiera niezbędne informacje, praktyczne wskazówki i ciekawe porady. Jak rozwija się dzieckoa Jakie zmiany zachodzą w ciele i psychice matkia W jaki sposób właściwie się odżywiać (są przepisy), a nawet jak wydziergać śpiworek. Doskonałe kompendium wiedzy o stanie błogosławionym zawiera też wolne strony na własne notatki, pamiątkowe zdjęcia czy wydruki USG.

Kotkad | 2014-02-02
Przeczytana: 20 maja 2011

Książka dla zajętych przyszłych mam, na kilku stronach co tydzień opisane jest co dzieje się z kobietą i dzieckiem przez okres tych siedmiu stron. Jednocześnie różnego rodzaju porady jak radzić sobie z kłopotami zdrowotnymi w ciąży, masaże, odżywianie, kąpiele.

ja_modlishka | 2016-06-28
Przeczytana: 31 marca 2016

Krótka, zawierająca najważniejsze informacje i wskazówki.

Angie | 2016-09-07
Przeczytana: 09 września 2016