Sztuka Wojny W Miłości

Wydawnictwo: Sensus
9788324619696
poradniki

Strategie tworzenia trwałych i pełnych miłości związków &—, mądrości zaczerpnięte od starożytnego wojownika! Wojna zwana miłością * Przestrzegaj istniejących reguł i twórz własne zasady * Poznaj mocne i słabe strony Twojego miłosnego umysłu * Stosuj strategie pozwalające wygrywać i unikać niepotrzebnych porażek Kobiety i mężczyźni od tysiącleci toczą ze sobą niekończącą się wojnę. Walczymy o miłość, podbijamy czyjeś serce i wreszcie poddajemy się uczuciu. W tych miłosnyc

joanna | 2016-07-03
potulna | 2015-12-26