Kobiety kochane, kobiety porzucane

Women Men Love, Women Men Leave
83-05-12722-2
związki, relacje
MichAsia

Co sprawia, że mężczyzna zakochuje się w kobiecie... i chce z nią zostać na całe życie? Czy miłość może być trwała? Czy rzeczywiście jest to tak mało prawdopodobne? Autorzy tej książki w niezwykle wnikliwy sposób wyjaśniają przyczyny zagadkowych zachowań mężczyzn, ich potrzeby, obawy i oczekiwania, pomagają też czytelnikom zrozumieć, dlaczego mężczyźni szukają bliskiego związku z kobietami....

Czy miłość może być trwała? Czy rzeczywiście jest to tak mało prawdopodobne?
Autorzy tej książki w niezwykle wnikliwy sposób wyjaśniają przyczyny zagadkowych zachowań mężczyzn, ich potrzeby, obawy i oczekiwania, pomagają też czytelnikom zrozumieć, dlaczego mężczyźni szukają bliskiego związku z kobietami. Dzięki licznym przykładom z życia swych klientek, którym udało się uratować swój związek, dwaj znani psycholodzy ukazują, jak kobieta może wpłynąć na bieg spraw w małżeństwie, nauczyć się jak wzbudzić miłość mężczyzny i skłonić go do pozytywnych reakcji na swoje uczucie, a także przekonać się, w jakich kobietach mężczyźni się zakochują i z jakimi zostają na zawsze.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie