Mądre kobiety - głupie postępowanie, czyli jak znaleźć właściwych mężczyzn i unikać nieodpowiednich

Tłumaczenie: Maek Cegieła
Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
Smart Women Foolish Choices
832071382X
Psychologia
poradniki
Kathytude

Dlaczego tak wiele inteligentnych i interesujących kobiet, które zrobiły karierę, wiąże się z nieodpowiednimi mężczyznami? W nowej fascynującej książce na pytanie to udzielają zaskakujących odpowiedzi psychologowie klinicyści dr Connel Cowan i dr Melvyn Kinder, dysponujący ponad szesnastoletnim doświadczeniem, zdobytym w prywatnej praktyce na podstawie wypowiedzi pacjentów obu płci. Autorzy proponują wnikliwą analizę i udzielają tak bardzo potrzebnych rad rosnącej liczbie mądrych kobiet, którym wszystko układa się dobrze – poza życiem osobistym.

"Mądre kobiety – głupie postępowanie" to książka, którą powinna przeczytać każda kobieta, by odkryć całkiem nowy sposób patrzenia na mężczyzn, a także na związki z nimi i możliwości osiągnięcia trwałego spełnienia w stosunkach z płcią przeciwną.

źródło opisu: okładka książki

Kamilkaa21 | 2013-11-22

Jak dla mnie nudna książka czy też poradnik - ogółem w książce opisywane są historie ludzi i ich przypadki z np. córeczkami tatusiów czy facetami którzy są draniami albo kobiety pragną zajętych facetów... Strasznie mnie znudziła,że aż fragmentami omijałam pewne historyjki bo były bardzo podobne do siebie...

Jedynie co mnie ciekawiło to fragment o "niegrzecznych chłopcach" , " draniach " oraz na końcu tej książki TEST dla samej siebie :P a tak to nie polecam :)

Ania | 2014-05-12
Na półkach: Przeczytane, E booki
Przeczytana: 12 maja 2014

Na prawdę fajnie napisany poradnik. Wiele w nim prawdy o zachowaniu kobiet i ich oczekiwaniach wobec mężczyzn. Żeby się zmierzyć z tą książką trzeba jednak być otwartym i przyznać się przed samą sobą do popełnianych błędów ;)
Polecam.

Sylwia | 2014-01-12

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Ksiazka super :)

Borys | 2016-10-17