Tiger

Okładka książki Tiger
Laurann Dohner Wydawnictwo: Laurann Dohner Cykl: New Species (tom 7) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
New Species (tom 7)
Laurann Dohner
2012-01-01
Data 1. wydania:
2012-01-01
angielski
Science Fiction Romance Paranormal +18

Przeraża mnie tempo w jakim pochłaniam kolejne części Nowego Gatunku... Nie potrafię się od nich oderwać i to jest jak uzależnienie...
Tym razem na tapetę trafiają Tiger i Zandy.
On - to kotowaty, który zdecydowanie nie chce partnerki, bo twierdzi, że to same problemy. A ludzka kobieta jako partnerka? Oj, to już tym bardziej nie dla niego... Oczywiście do czasu...
Ona - drobny, charakterny rudzielec, który wpada na Tigera i... molestuje go myląc z aniołem xD.
Nie brakuje akcji. Jest potajemny romans, akcja z helikopterem i z grupą nienawiści ;p

Świetne!

Tym razem na tapetę trafiają Tiger i Zandy.
Ona -...

Świetna lektura. Dostajemy dokładnie to czego można się spodziewać po okładce. Jest pikantnie. Czyta się tak dobrze, że "wciągnęłam" od razu 6 kolejnych nieoficjalnych tłumaczeń serii. Polecam wielbicielom romansu!

Byłam ciekawa od samego początku co spotka Tigera . tak bardzo się upierał co do posiadania partnerki i to ludzkiej. Jego plany legły w gruzach gdy spotkał Zandy. Genialna opowieść . Oczywiście książka zawiera sceny miłosne jak i akcji :) polecam !

Ufff. Ostatnia z nieoficjalnie przetłumaczonych książek serii, którą miałam pod ręką... Nikt normalny nie czyta 7 książek cyklu jedna po drugiej (no chyba, że jest to Harry Potter...), ale nigdy nie upierałam się, że jestem normalna ;)

Wydaje mi się, że od początku powstania tej serii, "Tiger" był równie wyczekiwaną książką jak i "Justice". I chyba przez to, każda osoba miała nieco zawyżone wymagania w stosunku do tej pozycji. Ze mną też tak było. Spodziewałam się więcej. Nie wiem więcej czego? Ale więcej.

Książka była jednak w porządku. Chemia między bohaterami była? Była. Akcja była? Była. Zbędny dramat był? Był (na szczęście bardzo malutki dramacik, a nie jakaś większa sprawa, przez którą trafiał by mnie szlag przez część książki). I znowu wątek porwania przez fanatycznych 'wyznawców kościoła' był jednym z ciekawszych, a równocześnie przeprowadzonym zbyt pobieżnie i za szybko skończonym.

Cieszę się, że nie mam już kolejnych książek z tej serii i w końcu mogę się zająć normalną nie-tak-odmóżdżającą literaturą ;) Zrobię jednak wyjątek jeśli pojawi się część o Amandzie i Flame ;)

Kolejny romans fantasy z serii New Spices. Tym razem głównym bohaterem jest Tiger, zaprzysięgły przeciwnik związków samców Gatunku z ludzkimi kobietami. Los bywa złośliwą suką - Tiger zostaje nieoczekiwanie „zmolestowany” przez półprzytomną, ale niezwykle zdeterminowaną Zandy:) No i co mądrzejsze i silniejsze: rozum czy serce?
Jeden z zabawniejszych tomów, przeczytałam z ogromną przyjemnością:)

Jeden z zabawniejszych tomów, przeczytałam z...

Na półkach: , , , , , , , , , ,

Tiger to rzeczywiście słodziak i romantyk. Dla partnerki zrobi wszystko co tylko może, żeby było romantycznie, bo po uwolnieniu chyba dużo czytał na temat : jak postępować z kobietami. Być może dorwał całą serię harlequinów. Jak każdy kociak mruczy i lubi być głaskanym, ale pokazuje pazury i potrafi wskoczyć w ogień, by uratować swoją partnerkę. Zandy się sparzyła niestety na poprzednich związkach i unika zobowiązań jak ognia. Ale Tiger ma plan, który stara się wprowadzić w życie, żeby zatrzymać ją przy sobie.

I nic na to nie poradze ale ta seria jest tak milusia, że nie potrafie sie oprzeć. Bo jak tu walczyc z uroczymi zagubionymi futrzakami co to łakną tylko tulenia i miłości? Nie da się! Polecam słodki klimat opowieści, której nie nalezy wcale odbierać serio na zadnym poziomie.

Jak dla mnie jest to jedna z lepszych części NS.
Wiedziałam, że historia Tigera będzie niesamowita i taka jest, zresztą jak sam Tiger.Uwielbiam Tigera, zastanawiam się czy nawet nie bardziej niż Justice"a. Facet jest obłędny: dziki a zarazem czuły, zaborczy a za chwilę niepewny i romantyczny.
Jak już wspomniałam uważam, że książka jest ciekawa. Dużo się w niej dzieje, poznajemy nowe postaci ale też śledzimy losy już poznanych (taki zabieg osobiście bardzo lubię, gdyż fajnie jest dowiedzieć się co słychać u wcześniej poznanych bohaterów)
A co się tyczy partnerki Tigera to przyznaję, też jest niemożliwa, ma niezły temperament i cięty języczek. Ale przecież na tak zagorzałego singla, jakim był Tiger potrzeba było nie lada babki, aby nim porządnie wstrząsnęła. No i dostał Zandy! Fajnie było patrzeć jak facet, który zarzekał się, że nigdy nie będzie miał partnerki, totalnie oszalał na punkcie małej ludzkiej kobietki.

Jak dla mnie jest to jedna z lepszych części NS.
Jak już wspomniałam uważam, że książka jest ciekawa. Dużo się w niej dzieje,...

jak można tak pisać i pisać a czytelnik łaknie to jak najlepsze słowa dla duszy

jak można tak pisać i pisać a czytelnik łaknie to jak najlepsze słowa dla duszy