Przetrwanie tłuściocha

Survival of the Fattest
garfield
komiksy
fairada

Garfield nie tylko przetrwa - on przetrwa w cudownej formie. Znany i popularny na całym świecie kot zmienił się przez te wszystkie lata, ale jedno w nim jest zawsze takie samo: krwiożerczy apetyt na jedzenie i zabawę. I dlatego ten nowy smakowity album stanowi naturalne pożywienie wszystkich wygłodniałych fanów tego najbardziej łakomego kocura świata.

źródło opisu: Wydawnictwo Egmont Polska, 2006

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

modli | 2013-07-20

Jak dla mnie najlepszy zbiorek z Garfield'em, jaki do tej pory udało mi się przeczytać. Bije nawet ''Gladiatora'' oraz'' Przez różowe okulary'' ,czyli moich dotychczasowych faworytów : ) Polecam! Jeśli chcesz wskoczyć w świat pomarańczowego kota, to tym albumem na pewno się nie zniechęcisz! Przeciwnie,twój apetyt na więcej może dorównać temu naszego bohatera! ;)

Weronika Rudnicka | 2015-11-12
Przeczytana: 13 września 2015

Garfieldowe komiksy nigdy mnie nie zawodzą- śmieszne, urocze i idealne, gdy masz tylko 10 minut wolnego czasu :)

Aioezn | 2017-11-14
Potisz | 2017-06-13