Komandosi w białych kołnierzykach. Metody zarządzania stosowane przez najlepszych menedżerów.

Wydawnictwo: Onepress
9788324620548
poradniki

* Jak zarządzają zespołami dowódcy elitarnych jednostek wojskowycha * Jak kierują projektami liderzy wypraw polarnych i himalajskicha * Jak komunikują się, planują i podejmują decyzje oficerowie wywiadua

Nitroprusydek | 2014-02-12
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 12 lutego 2014

Ciekawa książka, w której autor w przyjemny sposób przedstawia kluczowe aspekty pracy kierowników zespołów.

Paweł Lipiec | 2012-01-03
Na półkach: Przeczytane, Kindle, 2012
Przeczytana: 03 stycznia 2012

Komandosi w białych kołnierzykach. Metody zarządzania stosowane przez najlepszych menedżerów to książka, którą czyta się bardzo dobrze, bo to bardzo dobra książka, która na koniec pozostawia spory niesmak. Ale “nie uprzedzajmy zdarzeń”…

Sam opis przekonał mnie do książki tylko częściowo. Przez kilka dni się wahałem, ale w końcu kupiłem “Komandosów” w eBookPoint.pl. Jest to tak na prawdę połączenie dwóch różnych książek. Z jednej strony jest to seria porad dla managerów, osób zarządzających mniejszymi lub większymi zespołami pracowników, a z drugiej całkiem ciekawa i dynamiczna fabuła z aferą międzynarodową i wywiadami Polski, Rosji i USA w tle. Co ciekawe te dwa zupełnie różne światy udało się całkiem sprawnie połączyć dzięki analogiom pomiędzy zarządzaniem ludźmi w firmie cywilnej i w zespole komandosów.

dalej: http://lipiec.waw.pl/952/komandosi-w-bialych-kolnierzykach/

Dorota | 2014-02-17
Przeczytana: 17 lutego 2014

Beletrystyka dla menedżerów, okraszona częścią reklamową pewnej firmy szkoleniowej. Ale czyta się lekko i przyjemnie, a zestaw wskazówek dla szefów dobrze podsumowuje najważniejsze informacje. Może trochę brak wiedzy o tym jak to zrobić, ale na pewno jest to motor do dalszych poszukiwań w innych, może mniej beletrystycznych w formie, źródłach.

Niusai | 2014-09-27

Ciekawa pozycja literacka, łącząca w sobie opowieść o aferze szpiegowskiej z podstawami zarządzania zespołem. Fajna odmiana po suchych teoriach i poradach " fachowej" literatury :)

inmen Michał | 2013-10-18

Bardzo dobra i przyjemna książka. Polubiłem ją od razu.
Konkretna, z dobrą historią i solidną dawką informacji.

Viera | 2016-10-24
edfu | 2016-09-29