Okładka książki Komandosi w białych kołnierzykach. Metody zarządzania stosowane przez najlepszych menedżerów. Rafał Szczepanik
Rafał Szczepanik Wydawnictwo: Onepress poradniki
poradniki
Onepress
2009-01-01
2009-01-01
9788324620548

Beletrystyka dla menedżerów, okraszona częścią reklamową pewnej firmy szkoleniowej. Ale czyta się lekko i przyjemnie, a zestaw wskazówek dla szefów dobrze podsumowuje najważniejsze informacje. Może trochę brak wiedzy o tym jak to zrobić, ale na pewno jest to motor do dalszych poszukiwań w innych, może mniej beletrystycznych w formie, źródłach.

Komandosi w białych kołnierzykach. Metody zarządzania stosowane przez najlepszych menedżerów to książka, którą czyta się bardzo dobrze, bo to bardzo dobra książka, która na koniec pozostawia spory niesmak. Ale “nie uprzedzajmy zdarzeń”…

Sam opis przekonał mnie do książki tylko częściowo. Przez kilka dni się wahałem, ale w końcu kupiłem “Komandosów” w eBookPoint.pl. Jest to tak na prawdę połączenie dwóch różnych książek. Z jednej strony jest to seria porad dla managerów, osób zarządzających mniejszymi lub większymi zespołami pracowników, a z drugiej całkiem ciekawa i dynamiczna fabuła z aferą międzynarodową i wywiadami Polski, Rosji i USA w tle. Co ciekawe te dwa zupełnie różne światy udało się całkiem sprawnie połączyć dzięki analogiom pomiędzy zarządzaniem ludźmi w firmie cywilnej i w zespole komandosów.

dalej: http://lipiec.waw.pl/952/komandosi-w-bialych-kolnierzykach/

Bardzo dobra i przyjemna książka. Polubiłem ją od razu.
Konkretna, z dobrą historią i solidną dawką informacji.

Bardzo dobra i przyjemna książka. Polubiłem ją od razu.
Konkretna, z dobrą historią i solidną dawką informacji.

Ciekawa książka, w której autor w przyjemny sposób przedstawia kluczowe aspekty pracy kierowników zespołów.

Ciekawa pozycja literacka, łącząca w sobie opowieść o aferze szpiegowskiej z podstawami zarządzania zespołem. Fajna odmiana po suchych teoriach i poradach " fachowej" literatury :)

• Zarządzanie
  • Kindle