Knitting for dummies
dzianina, roboty na drutach
rękodzieło

Najtrudniejsze pierwsze oczkoMożesz malować, grać na gitarze, albo… robić na drutach. Każde z tych zajęć jest sztuką. Choć ta ostatnia wydawała się już odchodzić w zapomnienie, dziś przeżywa prawdziwy renesans. Zrobienie sobie pięknego swetra albo fantazyjnego szalika jest nie tylko tańsze niż zakupy na wyprzedażach, jest także modne! Pamiętasz cudeńka, jakie babcia czy ciotka potrafiły stworzyć z niewielkiego kłębka włóczki? Myślisz, że to zbyt skomplikowane? Robienie na drutach jest łatwiejsze, niż Ci się wydaje! Ale najważniejsze, że zapewnia coś, czego nie da Ci żadna wyprzedaż! To, co zrobisz, będzie jedyne w swoim rodzaju i na pewno nie spotkasz na ulicy osoby ubranej identycznie!Książka przeprowadzi Cię oczko po oczku przez wszystkie znane techniki dziewiarskie, od ściegów podstawowych, aż po te najbardziej wymyślne. Nauczysz się dobierać odpowiednie materiały oraz narzędzia. Chcesz zrobić szalik, sweter, torbę, a może fikuśną aplikację? A może jesteś już ekspertem w tej dziedzinie i tylko poszukujesz inspiracji? Pam Allen bez wątpienia dostarczy Ci pomysłów, które w Twoich rękach zmienią się we włóczkowe dzieła sztuki. Seria ćwiczeń opatrzona czytelnymi ilustracjami otworzy przed Tobą nowy świat dziewiarskiego szaleństwa.* Przybory i gadżety, które uatrakcyjnią Twoje wyroby * Techniki naprawiania prostych błędów * Manipulowanie oczkami i łączenie wzorów * Eksperymentowanie z wieloma kolorami * Ściegi: francuski, ryżowy, plecionkowy, zygzakowaty, warkoczowy, ażurowy, żakardowy i wiele innychKsiążka zawiera również wskazówki dla osób leworęcznych!DODATEK SPECJALNY: kolorowa wkładka i ściąga z ważnymi informacjami.

Sandra Jasona | 2016-07-28
Na półkach: Nauka, Przeczytane

Polecam dla chcących się nauczyć.

foxi | 2013-09-03
Przeczytana: 19 czerwca 2013