Zima według Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Pięć Przemian. Przepisy wegetariańskie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: EscapeMagazine.pl
978-83-61744-45-0
Krystyna

Zima według Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie to fascynująca podróż po Pięciu Przemianach w towarzystwie niezastąpionej Moniki Biblis. Tym razem autorka skupiła się na potrawach wegetariańskich. Jeśli jesteś wegetarianinem, to trafiłeś we właściwe miejsce. Wypróbuj wegetariańskie przepisy zgodne z filozofią Pięciu Przemian i przekonaj się o mocy chińskiej medycyny naturalnej. Jeśli...

Jeśli nie jesteś wegetarianinem, to... pozostań sobą! Zimowe dania wegetariańskie według Pięciu Przemian to doświadczenia kulinarne ze składnikami, które na pewno doskonale znasz.

Publikacja w całości poświęcona jest gotowaniu wiosną. Zawiera 50 sprawdzonych przepisów wegetariańskich w kategoriach:

- Zupy (10)
- Dania ciepłe (16)
- Dodatki (8)
- Przetwory z owoców i warzyw (6)
- Słodkie przekąski (4)
- Napoje (6)

Dodatkowo na końcu publikacji (tej i każdej innej autorstwa Moniki) tabele smaków.

Przepisy zawarte w książkach autorki nie powtarzają się!

Jeśli znasz poprzednie książki Moniki to gwarantujemy,
że na pewno będziesz zadowolona.

źródło opisu: www.EscapeMagazine.pl

źródło okładki: www.EscapeMagazine.pl