Zarabianie PRAWDZIWYCH pieniędzy

Złote Myśli
2012-01-01
2012-01-01
978-83-7701-298-7

Książkę "łyknąłem" w jeden wieczór. Napisana prostym językiem, dostarcza samej esencji - wiedzy, popartej wieloma przykładami o których oczywistości nie zdajemy sobie nawet sprawy. Oczywiście nie odmieni naraz naszego życia (o czym sam autor wskazuje),ale unaoczni ogólny sposób postrzegania i podejścia do pieniędzy przez bogatych. Bardzo przydatna, motywująca, zachęcająca do podjęcia kroku przed szereg, który nieraz bywa tym najtrudniejszym. Polecam

Nie powiem żeby była to jakaś wybitna książka - zebrane przemyślenia na temat finansów i inwestowania Bartosza Nosiadka.

Przedstawione w rzeczowy sposób, na tyle lekki, że książkę tą czyta się w miarę szybko i łatwo.

Z drugiej strony, nie ma w niej nic szczególnie odkrywczego dla kogoś, kto czytał książki o tej tematyce - którymi autor się inspirował - jak chociażby słynny "Bogaty ojciec, biedny ojciec".

Dla kogoś obeznanego w tej dziedzinie książka będzie raczej stratą czasu.

Zapraszam do posłuchania na YouTube (ok 2 min):

Lub do przeczytania:

Zapraszam do posłuchania na YouTube (ok 2 min):

Lub do przeczytania:

Pokaż mimo tovideo - opinia

Napisana prostym językiem, w oparciu o polskie warunki bytu.
Książka zawiera wiele przykładów oraz metod dzięki którym nasze finanse będą naszą świadomą decyzją, oraz jak bardzo wzrośnie nasza świadomość po jej przeczytaniu.
Elementarz dla każdego kto chce poczuć się wolny i mieć swobodę w obszarze pieniędzy.
Polecam :) !!!

Napisana prostym językiem, w oparciu o polskie warunki bytu.
Polecam :) !!!

Książkę bardzo szybko się czyta. Język bardzo prosty i zrozumiały. Autor opisuje swoje doświadczenia coś podobnego do książek Kiyosakiego. Podstawowe zagadnienia z finansów osobistych. Polecam wszystkim, którzy dopiero zaczynają i nie wiedza co to są dobre czy złe kretyny. Na czym polega wykorzystywanie pracy innych ludzi. Jak ważny jest zespół itp.
Książka dobra dla młodzieży i ludzi dopiero zaczynających zarabianie pieniędzy.

Książka dobra dla...

Świetna książka.

Świetna książka.

Super! Książkę czyta się dosłownie jednym tchem. Autor "jak chłop krowie na rowie" tłumaczy nam istotę pieniądze i jak inwestować w swoją inteligencję finansową aby może nie stać się bogatym, tylko stale zwiększać sobie aktywa i wyznaczać coraz to większe cele. Polecam :)

Dobra, krótka książka o podejściu do pieniędzy. Dość mocno powiela to, co mówił Kiyosaki, i w niektórych przypadkach jak zwykle jest zbyt mało konkretów (np. jak mam kupić i gdzie szukać mieszkania) ale, co jest wielkim plusem książki: można z niej wyciągnąć na prawdę dużo wniosków. I ulepszyć swoje nastawienie ;)

• Finanse
  • Biznes