Zarabianie Uczciwych Pieniędzy

Fibradream
2017-01-01
2017-01-01
zarabianie uczciwych pieniędzy

Bardzo wartościowa książka przedstawiająca trudną drogę biznesową autora. Najważniejsze wnioski to uczciwość, unikanie kredytów i rzetelność prowadzą do sukcesów. W pełni zgadzam się z podejściem Bartosza Nosiadka. Sądzę, że jego książka będzie pomocna dla wielu ludzi.

Lektura pozwalająca czytelnikowi na analizę swojego podejścia do pieniędzy i refleksji nad stosunkiem do pieniędzy. Czyta się szybko i wydaje się być za... krótka. Polecam.

Pan Bartosz Nosiadek w swojej książce dostarcza nie tylko sporą dawkę fachowej wiedzy, praktycznych rozwiązań dla finansów zarówno firmowych jak i domowych, ale przede wszystkim pokazuje właściwy, etyczny sposób myślenia w biznesie i zarządzania nim. Wspaniała pozycja, szczerze polecam !

Lektura dająca czytelnikowi szansę do refleksji nad własnym stosunkiem do pieniędzy. Czyta się szybko i przyjemnie. Polecam.

Bardzo ciekawa pozycja. Dowód na to, ze uczciwie, w zgodzie z sumieniem można pokonywać problemy i odnieść sukces nie tylko finansowy ale przede wszystkim w sferze życia osobistego. Polecam

Książkę przyjemnie się czyta, treść łatwo dociera do odbiorcy. W prosty sposób autor przypomina bądź dla innych przewodniczy po sprawach związanych z finansami. Podkreśla istotę oszczędzania pieniędzy i świadomego, kontrolowanego ich wydawania. Bardzo pozytywny przekaz, że można uczciwie zarabiać duże pieniądze i nie ma nic złego w tym, że ktoś jest bardzo majętny.

Wystawiam tę opinię ponieważ prosił mnie o to autor książki. Skoro tak - to powiem szczerze - nic specjalnego. Książka na pograniczu beletrystyki z podstawami finansów i mnóstwem wątków autobiograficznych. Można rzec - autopromocja autora - chyba niespecjalnie udana, bo ta pozycja jest w dużej mierze kalką poprzedniej wersji "zarabiania prawdziwych pieniędzy", z tym ze w tej sam autor chce uchodzić za osobę bardzo uczciwą i aspirować do roli mentora - co w moim odczuciu się nie udało. Książkę czyta się lekko łatwo i w miarę przyjemnie - po 2-3godz docieramy do końca - ale żeby coś "szczególnego" zostało po jej przeczytaniu by do niej wrócić? zdecydowanie nie. Typowa promocja autora, by poszerzyć sobie ew. klientelę i zyskać szerszy rozgłos. Ponieważ książka ma już 3-4 lata, podejrzewam, że się słabo sprzedaje i zalega na magazynach - stąd trochę desperackie działania autora by ją wyprzedać bądź dać w gratisie przy okazji zapisu na kurs zamiast przemielić na makulaturę.

Ciekawe spojrzenie na zagadnienia zarabiania i oszczędzania pieniędzy, może posłużyć jako przewodnik po oszczędzaniu i wychodzeniu z długów. Książka pokazuje, że można dorobić się uczciwie, a posiadanie majątku to nie grzech 🙂

Polecam dla początkujących przedsiębiorców oraz dla osób, które chcą lepiej zarządzać swoimi finansami.

Książka bardzo dobra. Każda - szczególnie młoda - osoba startująca w prowadzeniu własnej firmy powinna ją przeczytać.

• Finanse
  • Biznes