biznes, finanse

Dobry biznes to taki, w którym każda strona wygrywa i właśnie o tym napisał Robert Kiyosaki w kolejnym biznesowym bestsellerze New York Timesa...

fiona | 2013-01-03
Przeczytana: 03 stycznia 2013

To kolejna książka R.Kiyosaki, którą miałam przyjemność czytać.
Domenami Kiyosakiego są jak zawsze: przystępny język, prosty sposób tłumaczenia skomplikowanych na pozór spraw i ogromny zastrzyk motywacji.
Minusem natomiast jest zbyt duża ilość wątków powtórzona z innych jego książek.

Malwina | 2011-02-02
Przeczytana: 19 stycznia 2011

Świetna książka. Jeżeli kogoś interesuje temat marketingu sieciowego to koniecznie powinien przeczytać tę książkę. Kiyosaki bowiem opisuje MLM jako obserwator, który nigdy nie uczestniczył aktywnie w tego rodzaju przedsięwzięciu, dlatego też wydaje mi się, że jego zdanie na ten temat jest jak najbardziej obiektywne. Dlatego jeżeli macie wątpliwości co do MLMu to ta książka powinna je rozwiać ;)

Stefan | 2015-10-09
Przeczytana: 19 września 2015

Świetne wprowadzenie do zasady działania MLM. Polecam każdemu kto chce umieć rozróżniać dobry MLM od tych co się kierują złymi zasadami ;)

Magdalena Bienia | 2011-02-20
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Idealna opcja dla osób, które działają w MLM. Pomoże Wam znaleźć kolejne argumenty przemawiające za tym systemem działania.

Kornel | 2014-02-16
Przeczytana: 12 lipca 2012

Kolejna pozycja, którą przyjemnie się czyta. Wiedza jednak skierowana jest dla ludzi działających w marketingu wielopoziomowym (sieciowym). Dla ludzi zainteresowanych tradycyjnym biznesem nie jest to dobry wybór.

Paula Dąbrowska | 2010-08-25

Świetna polecam kazdemu a zwłascza tym, ktorzy działają w MLM

Kamila Samek | 2016-04-21

Książka dobra, ale po jej przeczytaniu długo nie mogłam znaleźć dla siebie odpowiedniego marketingu sieciowego. Teraz na rynek polski wchodzi nowa marka naturalnych produktów: http://coralclub.com/pl/catalog/health/
Jeżeli kogoś zainteresuje taki biznes zapraszam do współpracy:
kamila.coral.club@gmail.com
póki co jest jeszcze mnóstwo miejsca na rozwój :)

Fragile | 2014-03-30
Na półkach: Przeczytane, Biznes
Przeczytana: 30 marca 2014

Dlaczego warto przyłączyć się do biznesu sieciowego? kilka odpowiedzi, których wcześniej nie znałam. Przeszkadza traktowanie czytelnika jak przeciętnego przygłupiego Amerykanina ale coś można dla siebie znaleźć

Drwal | 2014-12-22
Na półkach: Pieniądze, Przeczytane

Książka przeczytana, wnioski wyciągnięte. Pytanie brzmi, czy zrobiłeś Czytelniku coś poza odłożeniem książki na półkę? :)

Ksebardo | 2015-10-28

prosta książka, ale wartościowa. informacje cenne dla każdego, które każdy zna, ale o nich zapomina. Szybko się czyta.