Zarabianie Uczciwych Pieniędzy

Fibradream
zarabianie uczciwych pieniędzy
biznes, finanse
zarabianie uczciwych pieniędzy

Muszę przyznać, że Pan Nosiadek posiada wspaniałą zdolność pisania w sposób jasny i przyjemny o sprawach, które często do łatwych nie należą. Temat finansów jest dla mnie dosyć trudny, a jednak książkę czytałam z przyjemnością. Bardzo podoba mi się, że autor nie boi się pisać o swoich porażkach i błędach oraz pokazuje czytelnikowi jak ich uniknąć. Cieszy mnie również fakt,...

Jedna z niewielu książek samo rozwojowych, która jest warta uwagi. Polecam wszystkim, którzy szukają podręcznika do zmiany życia :-)

Świetna książka, a raczej niesamowite świadectwo w to że Boża Ekonomia jest możliwa.. i Działa! :) Myślę że ta książka jest pozycją obowiązkową dla przyszłych przedsiębiorców. Jest poruszony temat balansu między pracą a rodziną. Książka może nie zrobi z Ciebie milionera, ale za to może zmienić Twoje patrzenie na pieniądze :) A to już wiele :)

Nie tak dawno pisałem coś o "Zagadkach wszechświata" Ambarcumiana, ale świat finansów to dla mnie nie mniejszy "kosmos" i nie mniejsza "zagadka". Trudno mi więc jakoś mądrze i obiektywnie ocenić to, co napisał Bartosz Nosiadek. Wbrew jednak temu, że sposób promocji tej książki jakoś mnie do niej odstraszał, sama treść była ciekawa i warta przeczytania.

Nosiadek to wielki...

Młody śląski przedsiębiorca posiadający kilkunastoletnie doświadczenie w branży developerskiej dzieli się w sposób bardzo otwarty historią swojego rozwoju zawodowego i biznesowego w polskich realiach sięgających do początku 2018 roku. Interesująco i szczerze opowiada o swoich decyzjach inwestycyjnych, które z perspektywy czasu ocenia w kategoriach błędów. Pokazuje...

• Finanse
  • Biznes