Nas troje i reszta

83-7002-093-3
Katarzyna

źródło okładki: http://www.bialykruk.com.pl/sklep/galerie/n/nas-tr...»

jabajbaj | 2013-06-24

Bardzo fajna książeczka, którą dzięki lekkiemu, zabawnemu stylowi, niezwykle szybko się czyta. W sam raz na jeden wieczór. Jest to zbiór krótkich opowieści o różnych zwierzętach pojawiających się w życiu pewnej rodziny (a sporo ich było). Pamiętam, że w dzieciństwie często do niej wracałam i niedawno postanowiłam ją sobie odświeżyć - takie historie się bowiem nie starzeją :)

judoed | 2016-01-28

Ogólnie książka fajna opowiada o pewnej rodzinie, a dokładniej o zwierzętach pojawiających się w niej. Jest to książka pełna humoru. Mi osobiście się ją dziwnie czytało ale polecam. Dodam jeszcze, że rozdziały nie trzeba czytać po kolei.

Madalena90009 | 2014-12-17
Kamila | 2013-04-22