Co czwartek ginie człowiek

Zygmunt Sztaba Wydawnictwo: Pojezierze Cykl: Kapitan Redlina (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Pojezierze
Paryż śledztwo rudy
Kapitan Redlina (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
Paryż śledztwo rudy

Niestety bardzo nudna, bardzo zagmatwana, bardzo krótka, co może jednak, w tym przpadku, jest zaletą.

Mega nudna, nie polecam.

Jestem miłośniczką wszelkich horrorów i kryminałów,zatem gdy na swojej półce odnalazłam jedno z dzieł Zygmunta Sztaby" co czwartek ginie człowiek" byłam niebywale zainteresowana.
Książka ta zawiera w sobie więcej tajemnic niż bym oczekiwała,za długo trzyma nas w niepewności co sprawia ze napięcie które było we mnie na początku,po trzech zbrodniach z niewyjaśnionych przyczyn...

Na półkach: , , , ,

nudna jak flaki z olejem, bez budowania napięcia.

• 2011
  • Domowa biblioteczka
  • Wymienię/Sprzedam
  • Zagadki
  • Nr 4
  • 2012
  • Sprzedam
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Co czwartek ginie człowiek