Nas troje i reszta

Zygmunt Sztaba literatura piękna 140 str.
83-7002-093-3
Pojezierze
literatura piękna

83-7002-093-3
Pojezierze
literatura piękna

Porównaj ceny i

Bardzo, ale to bardzo sympatyczna książka o rodzinie, która kocha zwierzęta, nie traktuje ich przedmiotowo i nie rozczula się nad nimi nadmiernie i na pokaz. Całość jest wypełniona dość zaskakującym, specyficznym humorem, który ma swoje źródło oczywiście w tej rodzinie, w jej skłonności do eksperymentów i bezkompromisowości (Judyta!!). Zostały w niej również obnażone...

Ogólnie książka fajna opowiada o pewnej rodzinie, a dokładniej o zwierzętach pojawiających się w niej. Jest to książka pełna humoru. Mi osobiście się ją dziwnie czytało ale polecam. Dodam jeszcze, że rozdziały nie trzeba czytać po kolei.

Bardzo fajna książeczka, którą dzięki lekkiemu, zabawnemu stylowi, niezwykle szybko się czyta. W sam raz na jeden wieczór. Jest to zbiór krótkich opowieści o różnych zwierzętach pojawiających się w życiu pewnej rodziny (a sporo ich było). Pamiętam, że w dzieciństwie często do niej wracałam i niedawno postanowiłam ją sobie odświeżyć - takie historie się bowiem nie starzeją :)

• 2004
  • Przyroda
  • Przeczytane 2012
  • Literatura piękna
  • Biblioteczka dzieciaków
  • Z dzieciństwa
  • Posiadamy

Dodaj cytat z książki Nas troje i reszta