Transitions: Making Sense of Life's Changes

Transitions: Making Sense of Life's Changes
poradniki
angielski
lbadura

Poradnik opisujacy proces zmian.

lbadura | 2016-09-07
Przeczytana: 07 września 2016

Przeczytana po raz pierwszy: 13 listopada 2011.
-------------
07.09.2016

Książkę przeczytałem po raz pierwszy ponad cztery lata temu. Postanowiłem do niej teraz powrócić. To jest właśnie taki typ książki do której powinno się, moim zdaniem, co jakiś czas powracać.

Po ponownym przesłuchaniu w formie audiobooka zrozumiałem ile się zmieniło w moim życiu przez ostatnich kilka lat i jaką wewnętrznie przebyłem drogę, transformację, przejście. (W zasadzie nie jedno przejście -- potoczne powiedzenie, które może brzmieć negatywnie – jestem człowiekiem po przejściach -- wydaje się w kontekście tej książki bardzo dobrze pasować, chociaż tutaj, raczej powinno mieć pozytywny wydźwięk).

Książka to poradnik, podręcznik, który pomaga zrozumieć zmiany, przejścia które mają miejsce w naszym życiu. Książka ta pomaga zrozumieć jaki wpływ te zmiany mają na nas, jak radzić sobie ze zmianami w życiu, jakie strategie radzenia sobie ze zmianami życiowymi mogą nam być pomocne.

Żyjemy w takich...