zarządzanie zmianami. Jak maksymalnie skorzystać na procesach przejściowych

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwerstytetu Warszawskiego
biznes, finanse

Niniejsza książka jest uaktualnioną i rozszerzoną edycją klasycznego przewodnika w dziedzinie zarządzania zmianami w miejscu pracy. W świecie biznesu dokonują się nieustanne przekształcenia. Codziennie dowiadujemy się o nowych fuzjach, zwolnieniach, bankructwach i restrukturyzacjach. zmiany sytuacyjne zachodzące w miejscu pracy, bez względu na ich skalę, są często łatwiejsze do zniesienia dla pracowników i menedżerów są zmiany sytuacyjne niż towarzyszące im transformacje psychologiczne. zmiany w organizacjach wywierają wpływ na ludzi to oni muszą zawsze stawić czoła nowej sytuacji i dokonać wymaganych przekształceń.

Daniel Sas | 2015-08-18
| 2015-03-16