Poradnik ksenofoba. Szwedzi

Tłumaczenie: Paweł Łuków
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Poradnik ksenofoba". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Adamantan
The Xenophobe's Guide to The Swedes
83-85655-99-9
poradniki
Nifelinord

Mówi się, że Szwedzi są nieprzystępni. Szweda zrozumieć łatwo, ale pogadać z nim się nie da. Zadajecie mu jakieś stosunkowo inteligentne pytanie, a w odpowiedzi usłyszycie tylko "Ha?" . Ludzie nie zdają sobie sprawy, że owo "Ha?" wykorzystuje strategiczną zaletę opowiadania pytaniem na pytanie. Zmuszając pytającego do innego wyrażenia swej ciekawości, Szwed zyskuje na czasie, w którym może dokładniej rozpatrzyć się w sprawie.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://empik.pl/